Menü Kapat

boncuklu-midye-yuvasi-tig-orgusu

ÇANTA VE ÖRGÜLERE BONCUKLU MİDYE YUVASI ÖRNEĞİÖrgü Boncuklu Midye Yuvası Model Tarifi– El Örgüsü Bayan Çantaları ve Örgü Boncuklu Yelekler,Bolerolar için  Boncuklu Tığ Örgüsü ile neler yapabiliriz? sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Bu Örgüde Plastik veya Ahşap Boncuklar kullanabilirsiniz. Ancak kullanacağınız Boncuklar motifin ortasına oturmalı.Bu nedene çok iri Boncuklar kullanmayın derim.

canta-ormek-icin-boncuklu-orgu-modeli
canta-ormek-icin-boncuklu-orgu-modeli

Tığ ile Boncukları örgü sırasında dahil ediyor ipe dizmiyoruz. Öncelikle Örgünün tamamında Boncuk kullanmadan Bu Örneği sadece Yelek Etek uçları,Patikler ve Bereler de kullanabiliriz.

Örümcekli Zincirli Şal Modelinde de sizlere Boncuklar kullanabilirsiniz demiştim.Ancak sizin de gördüğünüz gibi Uzun Tunikler de de Boncuklar çok yakışıyor ben de Boncuklu Örgü Modellerini seven hanımlardanım.

Motifli Çeyizlik Oya Modelini de Bugün yayınladım.Bu Model Boncuklu değil ama Havlu kenarı ve Tülbent Oyası modeli olarak en çok beğendiğim modellerden.

Tabi Boncuklar her örgüde kullanılmaz.Özellikle Bebek Örgülerin de he ne kadar yakışırsa yakışsın Bebeklerin yutabileceği için önermiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir