Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BÜZME FISTIKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

BÜZME FISTIKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

4946
buzme-fistik-modelli-sis-isi-orgu-modeli
buzme-fistik-modelli-sis-isi-orgu-modeli

Fıstıklı Örgü Yelek ModelleriBüzme Fıstıklı Örgü Modeli Türkçe Videolu açıklamalı olarak öğrenebilir ve bu Örgü Yelekler,Kazaklar ve Hırkalar da çok şık olan Örgü Modeli ile güzel şeyler örebilirsiniz.

Büzme Fıstık Örnekli Şiş işi Örgü Modeli Şerife Hanım tarafından bizler ile paylaşılmış olup Fıstıklı Yelek Örneği adında beğeniye sunulmuş.

Örgü modeli için kullanılan İp Alize Angora Gold marka ve Nako Moher ip kullanabilirsiniz. 3 Numara şiş ile örülen bu Model 12 ve katları şeklinde örülüyor.Yelek örmek için önce küçük bir parça örüp 12 ve Katları şeklinde hesaplayabilirsiniz.

Baklavalı Fıstıklı Büzme örgü için Fıstık Örnekler Tığ ile yapıldıktan sonra tekrar Örgü Şişleri ile örmeye devam ediyorsunuz.Hem şiş Hem Örgü iğneleri ile örülen Örgü modelleri için benzer örnekleri sitede de görebilirsiniz.

Ben sizler için sayfaya 2 tane Büzme Fıstıklı Yelek örneği yapılışı öğretilen Örgü Tarifi Videosu paylaşacağım

.Şerife hanım ve Ören hanım tarafından gösterilen videolardan hangisi daha kolay geliyor ise onu izleyerek örneği öğrenebilirsiniz.

Fıstık örnekli bayan yelek Modelleri görebileceğiniz Son model Örgü Bayan Yelek örneklerine buradan onlarca Örgü Yelek Modeli olarak bakabilirsiniz.

Örgü Yelek Düğmeleri için çok istekler alıyordum ve Dün sizin için 2 tane anlatımlı Videolu Türkçe Örgü Düğme nasıl yapılır? 2 Farklı Yelek Düğmesi örme aşamalarına buradan bakabilirsiniz.

Motifli Tığ İşi Örgü Modelleri için de bulabildiğim en güzel Motifli Örgü Modellerinden yapılan Motifli Örgü Giysi Modellerine buradan 48 tane model olarak görebilirsiniz.

buzme-fistik-anlatimli-orguler
buzme-fistik-anlatimli-orguler
buzme-fistik-modelli-sis-isi-orgu-modeli
buzme-fistik-modelli-sis-isi-orgu-modeli

1-Büzme Fıstıklı Örgü

2.Fıstıklı Bayan Yelek Örgü Modeli

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz