ARA MODELLİ FISTIKLI BAYAN YELEK YAPIMI

Ara-ornekli-fistikli-kadin-yelek-yapimi
Ara-ornekli-fistikli-kadin-yelek-yapimi

Ara Modelli Fıstıklı Kadın Yeleği Tığ Örgü Modeli 2018 Gelin Yelek Modellerin de çok sevilen örneği ile Videolu Açıklamalı.

Model için 2 anlatım yapılmış.Değişik ip ve Tığla anlatılan Model Alize Angola Gold ip ve 3 numara Tığ kullanılmış.İlk gösterilen model 2 motif ve kenar örneği ile 17 cm genişliğin de oluyor.

İlk olarak diğer Tığ işi Yelek örneğini de tanıtayım ve yeni Yelek örneğine geçelim. Kutulu Fıstık Yelek Modeli de biraz önce yayınlandı.

ara-kolay-orgulu-bayan-yelegi-fistikli-model
ara-kolay-orgulu-bayan-yelegi-fistikli-model

Örnek çıkarmak için model başka renk ile 2 motif üzerine video da yapımı gösteriliyor. 20 zincir çekilir ilk sıra lastik yerine 2 li trazan olacak şekilde her zincire batarak ilk sıra yapılır.

Yelek lastiği için 2-3 sıra olarak ta yapabilirsiniz. Üst sıraya geçmek için 3 zincir çekilir 1 zincir atlanır 2 li trabzan yapılır 2 zincir yine aynı yuvaya 2 li trabzan yapılarak ara örnek yapılır.

Ara modelden sonra toplam 8 tane 2 li trabzan 2 zincir 1 atla 2. bat yine 8 tane 2 li trabzan yap. 2 zincir 2 li trabzan aynı noktaya bir daha trabzan ile yine ara model yapılır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*