BURGULU SELANİK ÖRNEKLİ BEBEK YELEK TARİFİ

selanik-burgulu-erkek-bebek-yelek
selanik-burgulu-erkek-bebek-yelek

Şal Yakalı Burgulu Selanik Örgü Bebek Yeleği 1-2 Yaş Bebekler için.Eğer Boyunu daha uzun yaparsanız Esnek bir Örgü olduğu için 3 Yaş Erkek ve Kız Bebekler için Yelekler yapabileceğiniz model Videolu Türkçe Tarifi.

Selanik Burgu Modelinin yapılışını bundan kısa bir süre önce Örnek anlatımı burada ki sayfa da yayınlamıştım. Bugün Sevgi hanımın daha çok Erkek Çocuk Yelek olarak yakıştırdığım bu Gri Yelek Modelinin yapım aşamalarını göreceğiz.

burgulu-selanik-gri-bebek-yelek
burgulu-selanik-gri-bebek-yelek

2 Yumak kadar ip kullanılan Selanik örgü Yelek için Ören Bayan Star 2 yumak ip 3 numara Şiş ile Arka parça Düz klasik Selanik modeli olarak 76 ilmek ile Arkaya başlanıyor.

Önler 46 ilmek ve 1 sıra 1 ters 1 düz olarak 2 sıra örülür.Daha sonra Burgulu Selanik Şiş modeli kurulur. Altan batma Selanik tekniği için de bu modelde Teknik gösteriliyor.

Yakadan Başlanan Yeni Çocuk Yeleği modeli için Bu Sabah size Top Fıstıklı Yelek Modeli olan 1 Yaş Benek Yeleği modelini burada sundum.

Selanik Bebek Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 ŞİŞ KLASİK BEBEK PATİK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*