ÖRGÜ ZARİF BURGULU SELANİK MODELİ YAPILIŞI

zarif-selanik-burgulari-orgu-modeli
zarif-selanik-burgulari-orgu-modeli

Çok Bilinen Örgü Selanik Örneğinin daha güzel ve gösterişli modeli olan Zarif Burgulu Selanik Motifi Videosu ile Tarifini izleyerek Motif yapılışını sizde görebilirsiniz.

Mevsim için biraz geç kalınmış olacak ama bu modeli En çok Erkeklere örülen Örgülerden Örgü Adam Atkı modelleri için düşündüm.

Bayan Yeleklerinde şatafatlı Örgüler yerine Sade şık ve Zarif örgüleri Tercih edenler Yelek Etek bölümünde bu Örgü Motifini uygulayabilirler.

zarif-burgulu-selanik-modeli
zarif-burgulu-selanik-modeli

Örnek 16 ve katları ile yapılıyor orta kalınlıktan az ince  ip için 3,5 no şiş tercih edilmiş. Selanik burguları bitişik yapılmış ama araya su yolu ara modeli ya da ara örnekler de kullanılan Pirinç modeli ile nasıl görünür merak ettim doğrusu.

Bugün bir çok model yayınladım ama size en son gösterdiğimiz İlginç,Şık,Modern ve 40-42 Beden Şaşkın Yelek modeli ile buradan tanışmanız öneriyorum.

Zarif Burgulu Selanik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ İLE TOP FISTIKLI LİF MODELİ ÖĞRENME | Nazarca.com
  2. BURGULU SELANİK ÖRNEKLİ BEBEK YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*