2 ŞİŞ KLASİK BEBEK PATİK TARİFİ

klasik-kolay-2-sis-bebek-patik
klasik-kolay-2-sis-bebek-patik

Modelli Bebek Patikleri yerine Genelde hepimizin ilk öğrendiği 2 Şiş İle Klasik Bebek Patik Modeli 2 Renkli Bebek Patik Videolu Tarifi.

54 ilmek ile başlanan 15 diş haraşo yapıldıktan sonra Ön Beyaz olan simli iple yapılan alana başlanır. 16. sırada yine Mavi iple devam edilir.

İlk 21 ilmek haraşo yapılır Mavi ip bırakılır Beyaz iple 22-23 cü ilmekler birlikte kesilir 10-11 yine kesilir kalan 21 ilmek mavi ile devam edilir.

sisle-klasik-2-renkli-sis-orgu-bebek-patik
sisle-klasik-2-renkli-sis-orgu-bebek-patik

Patik yanına Modelli ve modern Örneği modeli ile Şal Yakalı Selanik Burgulu Bebek Yeleği modeline buradan bakıp aynısından örebilirsiniz.

Kız Bebek Patikleri için de Çilek Kız Patik Modelini buradan görebilir En Şirin Anlatımlı Patikler için sayfa altında başka modeller de var.
Bebek Patik Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*