Örgü Modelleri BENİM ŞALIM BENİM TARZIM DİYENLERE TARİFLİ MODEL

BENİM ŞALIM BENİM TARZIM DİYENLERE TARİFLİ MODEL

489
benim-tarzim-sal-modeli-tarifi
benim-tarzim-sal-modeli-tarifi

Tarz Şal Modelleri Bayan giyim stilini ortaya koyan,El örgüsü Şallarda Tığla Üçgen Şık Baktüs Şal modeli yapılışı ile sizde Tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Çabuk ve Kolay yapılan Baktüs Şal Modellerine iyi bir örnek olan bu güzel şala bu güzel renkte çok yakışmış. 2,5 numara Tığla örülmüş.

Örnek gayet basit.Kısa zamanda kendine Şık ve Zarif Baktüs Şallar örmeyi isteyenler ipleri hazır edip başlayabilirler.Ocak Aynıda 1 Günde Baktüs Şal Örme videosunda da güzel örnekli bir model sunmuştum.

ucgen-tig-ornekli-baktus-tarz-sal
ucgen-tig-ornekli-baktus-tarz-sal

Şal kullanımı her zaman Düğünlerde ,Gezmeler de ve günlük hayatta Dışarı çıkarken kullanılabilinir modellerden.Ben Hanımefendilere Şal Kullanmayı çok yakıştırıyorum.

Örgü Fantazi Şallar için de Örnekler,Modeller ve Tarifler görebileceğiniz bu sayfayı da görmeyi ihmal etmeyin. Sayfam da hepsi bulunuyor.

baktus-tarz-sal-modelleri
baktus-tarz-sal-modelleri

Alize Angora iple yapılan Şala 2,5 numaralı Tığ tam olmuş. 3-4 Numara ile de yine yumuşacık olur sadece daha büyük yapılır.

Şal Boyu  bir uçtan diğer uca 120 cm eni 60 cm olarak yapılıyor. İp Olarak tam 1 yumak ip kullanılıyor.Üçgen Baktüs Şal Köşeden başlanıp Üçgen Şal olarak bitiriliyor ve Püskül yapılıyor

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz