Güzellik,Bakım BAY VE BAYANLAR İÇİN YIPRANAN SAÇLARA SAÇ BAKIM KREMİ YAPILIŞI

BAY VE BAYANLAR İÇİN YIPRANAN SAÇLARA SAÇ BAKIM KREMİ YAPILIŞI

3745
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi

Yıpranan,Kırılan Saçlar İçin Zeytinyağlı,Ballı,Yumurtalı Saç bakım Maskesi Kremi Yapımı

Evet sevgili Bayan Okuyucularım artık biraz kendimize bakım yapma zamanı geldi çattı. Boyadan yıpranan saçlar, kuru , kuru tarandığı için kırılan saçlara, tüm kışın ayazını,tozunu, kahrını çeken rengi solan canlılığını yitiren saçlara veda etme zamanı geldi. Az önce sizler İçin Kuru Ciltler İçin Yulaf Maskesi Tarifini paylaşmıştım şimdi ise Evde Saç Bakım Kremi yapılışını öğreneceğiz.

Bay ve Bayanlar İçin Yıpranan,Dökülen,Kuru,Kırılan Saçlara Zeytinyağlı,Elma Sirkeli,Yumurtalı ve Ballı Saç Bakım Maskesi Kremi

Aslında bir çok Bayan zeytinyağlı,yumurtalı saç bakım maskesini duymuş fakat tam olarak içeriği nedir ve nasıl uygulanır fikri yoktur. Kocakarı maskesi diye bilinen bu saç bakım şampuanı saçlarınızdaki bakımsız görünümü yok ederek pırıl , pırıl canlı ışıl , ışıl saçlara kavuşmanız da sizlere yardımcı olacaktır.

Saçlarımızda boya gibi etkenler nedeniyle oldukça kırılmalar ve yıpranmalar oluyor. Özellikle saçlarına sarı boya uygulayan hanımlar maalesef saç kremi uygulamadan sadece şampuanla saçlarını yıkadıklarında saçları taraması zor olduğu kadar elektiriklenmelerden dolayı saç  kabarıyor ve Fön çekmeden dışarı çıkılamayacak bir hale geliyor.

Saçlarımızın dersinin hava almasını köklerinin beslenerek uçlarının kuvvetlenmesini ve canlanmasını sağlayan Zeytinyağlı saç bakım maskesi  düzenli kullanıldığı taktirde saçlarınızı istediğiniz fora sokmanız da güzel ve bakımlı saçlara sahip olmanızda fayda sağlıyor.

Saç derisi kuru olanlar, pul pul kepek sorunu yaşayanlar içinde çok fayda sağlayan bu bakım saç bakım kremi içeriklerinden dolayı saçları ve saç diplerini beslediği için kellik ya da saç dökülme sorunlarına da iyi gelecektir. Saç diplerini yumuşatarak besleyecektir.

Saçları dökülenlerin saçlarını yıkadıktan sonra hazırda satılan saç kremlerini kullanmaları saçlarının dökülmelerine neden olacağı için ya kullanmamalılar ya da saç diplerine asla hazır saç kremi uygulamamalılar buda ek bilgi olsun.

Her zaman ki gibi sizler için resimlerin altına tüm detayları tek, tek yazacağım lütfen en iyi sonucu alabilmek için talimatlara uyunuz.

kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi

kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-1
Sarısı ve beyazıyla beraber bir yumurtayı çırpın
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-2
İçine kaliteli 1 yemek kaşığı zeytinyağı ekleyiniz.

kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi

2 yemek kaşığı bal
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-4
Bir yemek kaşığı Elma Sirkesi
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-5
3-5 damla Bademyağı
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-6
Çatalla iyice çırpınız.
kirilan-boyadan-yipranan-saclar-icin-evde-bakim-kremi-7
nemli saçlara Zeytinyağlı saç bakım maskesini diplerden uçlara doğru iyice yedirerek uygulayınız. Yaklaşık 45-60 dakika kadar saçınızda bu kremi bekletiniz. Bol duru suyla duruladıktan sonra kaliteli bir şampuan ve kremle güzelce yıkayınız. Ayda 1 saçlarınıza uygulamanız yeterli.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz