Menü Kapat

banyo-dekoruna-gelin-buketi-lif-modeli

BANYO VE MUTFAK DEKORUNA GELİN BUKETİ LİF YAPIMIDaha Çok Sabun Lifi değil de Banyo Dekoru,Mutfak Dekorun da içine Vazo koyabilir süs amaçlı çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz bir Örgü.

Çok beğenerek Sayfam da Yer verdiğim Yakası Kol ve Eteği Ajurlu Çocuk Hırka modeli için buradaki anlatımlı Model Tarifine de bakabilirsiniz.

Yine Özel tasarım Çeyizlik Lif Modeli çalışması olan Kadriye’nin Kalbi Lif Modelini de beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu model isimlerine tıklayıp yine bu sitede ayrı sayfa da model anlatımlarını görebilirsiniz.

ceyizlik-lifler-gullu-gelin-buketi-yapimi
ceyizlik-lifler-gullu-gelin-buketi-yapimi

Pembe iple ortasından 2 sıra Yıldız Tekniği yapıldıktan sonra Beyaz Renk ipe geçiliyor. Beyaz Renkli bölüm ile toplamda 8 sıra oluncaya kadar artırmalar devam ediyor.Yeşil renk iple Eksiltmeler yapılarak Yaprakları örülüyor.

At tabanı bir bütün olarak örüldükten sonra Açmış kabarık Büyük Gül yaprakları Lifin üstünden İçten dışa sıra ile Gül Yaprakları yapılıyor.

mutfak-banyo-dekorunda-gelin-buketi-lifi
mutfak-banyo-dekorunda-gelin-buketi-lifi

Gül yapraklarının çevresine zincir yapılıyor.Alt parça için Yeşil Yapraklara Kenar Modeli yapılmamış.Siz orasını nasıl isterseniz öyle yapın.

1 Comment

  1. Geri bildirim: EN DEĞİŞİK TAM ÇEYİZLİK KARE KESE LİF MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir