Menü Kapat

EN DEĞİŞİK TAM ÇEYİZLİK KARE KESE LİF MODELİ YAPILIŞI

kese-lif-gibi-gorunmeyen-model


Ben İlk Baktığımda Modele Hayran kadım. Kare Düz Lif Modeli sandım ama Bu Lif İki Katlı ve Kese Lif Modeli şeklinde yapılıyor.

Banyo Dekorasyonunda aynı zaman da Dekor amaçlı da yapılan Lifler oluyor.Burada ki Gelin Buketi Lif modelini gördüğünüz de dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Sabun Lifi Modeli için buraya da tıkayın bakın Kadriye hanıma ait olan Lif Tasarımını inceleyin derim.Açıklamalı Lif Modeli çalışması

Model inanılmaz güzel ve gizemli hiç El Sokmalı Lif Modeli gibi görünmüyor ama iki kat yapılıyor ve Kese Sabun Lifi olarak yapılıyor.

kafesli-orguden-kare-kese-sahane-lif-modeli
kafesli-orguden-kare-kese-sahane-lif-modeli

Örgüde Kutu tekniği ve Örümcek örgü teknikleri kullanılmış. Çok düzgün yapılmış bu modeli hiç değiştirmeden olduğu gibi yapabilirsiniz.

Lif ama ben bunu Ortadan bir başlardım büyüte bildiğim kadar büyütür Koltuk Şalı,Masa Örtüsü ne bileyim Mutfak örtüsü gibi çeşitli amaçlar için kullanırdı.Paspas bile mükemmel olur.

Deseni örneği her şeyi güzel olan Hamam Lifi için Modelin yapımında toplam da 3 renk 7 numara Lif Mili kullanılıyor. Modele 5 fıstık boyunda küçük bir parça örülerek başlanmış.

Başka Neler Var?

1 Comment

  1. Geri bildirim: RENKLİ İLİZYON LİF MODELİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir