ilizyon-kare-lif-modeli-tarifi


RENKLİ İLİZYON LİF MODELİ ANLATIMLI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Çizgili Rengarenk İlizyon Lif Modeli Tarifi-Modelin adı Örgü İlizyon Çizgili Lif Yapılışı.Ortadan başlanıp 3 renk ilerleyen çok büyüleyici renk ve modele sahip.

Lif modeli içinde kullanılan Kenar Oyası Fıstıkların rengarenk olması. Bu Modelde değişik Kenar Fıstık modeli ile yapılan Lif ip koparıp renk geçişi ile yapılıyor.

kare-renkli-ilizyon-lif-tarifi
kare-renkli-ilizyon-lif-tarifi

Orta desen yapıldıktan sonra Uç desenler 6 sıra  aşama,aşama yapılıyor.Sıra ile her bir köşe ayrı yapılıyor.İp koparmalar biraz sıkıcı  olsa da model gerçekten şahane.

Benzer  Renkli Değişik Kese Lif Modeli için burada ki modeli de görmelisiniz. Zarif Lif Modellerini sevenler buna bayılacaktır.

ilizyon-cizgili-hamam-lifi
ilizyon-cizgili-hamam-lifi

Bu   Tığ örgüler de Fıstık Şiş Örgü modellerin de Nup yapımı bu Yıl modeller de ş-sıkça göreceğimiz Örneklerden olacak gibi. Burada ki Ajurlu Fındıklı şiş Örgü Modeli de Bayan Yeleklerin de Nohutlu Örgü Modellerinden.

ilizyon-sabun-lifi-yapimi
ilizyon-sabun-lifi-yapimi

Lif Kenarı Fıstıkları her ren yapılıyor ve koparılıyor.Ama isterseniz tek renk yapabilir ya da farklı kendi sevdiğiniz bir oya yapabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “RENKLİ İLİZYON LİF MODELİ ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir