BALIKLI SARI BEBEK YELEĞİ TARİFİ

balikli-sari-bebek-yelek-tarifi
balikli-sari-bebek-yelek-tarifi

Boyu 30 cm genişliği 28 cm olan Tam Anlatımlı Balıklı Motifli Çok Kolay Sarı Bebek Yeleği Videosu ile tam olarak nasıl örülür? öğretilmekte.

3,5 numara şiş ile orta kalınlıklar da iple yapılan Bebek Yeleği Haraşo örneği ile örülmekte. Bebek Yeleği  9-12 aylık Bebeklere göre 30 cm Boy 28 cm en olarak yapılmakta.

sari-sis-orgu-balikli-bebek-yelek
sari-sis-orgu-balikli-bebek-yelek

Tek Parça örülen Önü Kapalı Bebek Yelek modelini de nasıl yapılır? diğer başka bir Bebek Yeleğini daha Bugün sizler için Nazarca Bebek Örgüleri bölümün de yayınladık.

Arka parçadan başlanan Yelek için genişlik 28 cm olacak şekilde örülecek 18 cm kadar örüldükten sonra kol kesiminden sonra 12 cm örülecek.

balik-motifli-sari-bebek-yelegi
balik-motifli-sari-bebek-yelegi

54 ilmek ile başlanan Arka parça haraşo örgü ile koltuk kesimine kadar haraşo yapılır. Kol evine kadar 18 cm boyunda ördükten sonra Arka kol kesimi için her iki taraftan kol oyuntusu için her iki yandan  6 şar tane ilmek artırma yapılır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 8-12 AYLIK TIĞ ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*