TEK PARÇA ÖNÜ KAPALI BEBEK YELEK TARİFİ

onu-kapali-tek-parca-bebek-yelek
onu-kapali-tek-parca-bebek-yelek

Tek Parçadan Bebek Yelekleri için size önereceğim Şiş ile yapılma Yanlardan Düğmeli Önü Kapalı Yeni Doğan Bebek Yeleği videolu anlatımlı 1-2 yaşa kadar ilmek sayıları verilmekte.

Videolu tarifte 0-3 ay küçük bebekler de 6 aya kadar giyilen Süveter şeklinde Yelek anlatımı olarak gördüğümüz modeli 1-2 hatta 3 yaşa kadar ilmek sayılarını artırarak yapabilirsiniz.

tek-parcadan-kolay-onu-kapali-bebek-yelegi
tek-parcadan-kolay-onu-kapali-bebek-yelegi

Model Arka etek ucundan başlanarak haraşo olarak örülüyor ve Etek ucu düğmeli bölüm bittikten sonra eksiltme yapılarak Yaka bölümüne kadar yapıldıktan sonra omuzlar ve ön için devam edilip 1 seferde örülüyor.

Şişe 76 ilmek atılarak başlanan Yeni doğan Bebe Yeleğini 1 yaşlar için 86 ilmek 2 yaş için 90 ilmek ile başlanması uygun görülüyor.

2 yaş için 90 ilmek ile başlayanların kesme ilmek sayılarını 15-16 ilmek ile yapabilecekleri bildirilmiş.Tabi bu ipin kalınlığı ve şiş numaralarına göre değişiklik gösterebilir.

Bebek ipinden örülen Önü kapalı Bebek Yelek  genişliği Araka başlama bölümü 31 cm şeklin de.Tabi bu Yeni doğa ölçüsü olduğunu unutmuyoruz.

3,5 numara şiş ve bebe ipi ile 76 ilmek haraşo olarak 15 diş örülür ve her iki yandan 12 ilmek bir taraftan 12 ilmek diğer taratan kesilir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BALIKLI SARI BEBEK YELEĞİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*