ahsap-kablo-makarasindan-mobilayalar

AHŞAP KABLO MAKARASINDAN 65 MOBİLYA TASARIMI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Ahşap Kablo Makarası ile yapılan Mobilya Tasarımları Geri Dönüşüm Ahşap Makara Koltuklar-Sandalyeler-Masalar-Puf-Sallanan Sandalye-Sehpa ve Ahşap Makaradan Güvercin Kafesi.Ahşap Bobin Makaraları genelde Enerji işi ile uğraşanlar Kablo nakliyatı için kullanıyorlar.

Resimlerde gördüğünüz Kablo Makarası Mobilyaları evlerinize ve Bahçelerinize Dekorasyon olarak hem şıklık hem farklılık katacaktır. Marangozlukta becerikli olan Erkekler ve Bayanlar için Özellikle Ahşap Kablo Bobinleri ile yapılan Mutfak Masalarını öneririm.

Ahşap Kablo Makarasından Neler Yapılır? 

Güvercin besleyen Beyler için Ahşap Makara ile yapılan Güvercin Kafesi gerçekten hem kullanım hem yer kaplama açısından oldukça güzel görünüyor. El Yapımı Ahşap Güvercin Yuvaları için 2 tane Kablo Makarası ve Tel Kafes yeterli.

ahsap-hortum-kablo-makara-tv-sehpasi

ahsap-hortum-kablo-makara-tv-sehpasi

Ahşap Makaradan Bahçe Mobilya Tasarımları arasında sizinde çok beğeneceğinizi düşündüğüm Bank Ahşap Banklar.Üzeri camlı Masalar ve Sandalyesi ile Takım olan Ahşap makara geri dönüşüm çalışmaları harikalar.

Seyyar Ahşap Kablo Makaraları nerede satılır diye Google yazdığınızda 2 el satışı yapan İnternet siteleri bulunuyor.

Fabrikalardan daha ucuza satın alabilir biraz cila,boya,çivi ve el emeği ile Tasarım harikası Mobilyalar ile Şık Dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Kablo Makarası Çeşitleri ve Fiyatları Boyutlarına göre değişiyor. En küçük boy Ahşap Kablo Makarası ile küçük Sehpalar büyükleri ile Mutfak ve Bahçe,Teras ya da Verandaya Masa yapabilirsiniz.

Ahşap Hortum Kabloları ile de aynı Mobilya tasarımlarını yapabilir hatta bunlar için Deri koltuklu yanında sehpası olan Sallanan Sandalyeler de yapılıyor.

Boş Elektrik Kablo Makarasından Bilgisayar masası evde nasıl yapılır? fikir sahibi olmak için resimler arasındaki Pc Masa tasarımına bakabilirsiniz.

Ahşap Kablo ve Halat Makaraları ile yapılan Açık alanlarda,Cafe ve Evinizin Bahçesi için Masa Tasarımları,Saksıları doğallığını bozmadan Ahşap cilası ile boyarsanız şık olur.Ancak renkli ve Şık Teras Mobilyaları da çok güzel görünüyor.

Geri Dönüşüm Mobilyalar hoşunuza gidiyorsa o zaman Paletler den Bank Nasıl Yapılır? Bahçeye Banyo Küvetinden Köy Fırını Nasıl Yapılır? çalışmalarına da bakabilirsiniz.

ahsap-kablo-makarasi-guvercin-kafesi

ahsap-kablo-makarasi-guvercin-kafesi

ahsap-halat-makara-pc-masasi

ahsap-halat-makara-pc-masasi

ahsap-bobin-makara-bebek-besik

ahsap-bobin-makara-bebek-besik

Ahsap Kablo Bobin Mobilya

ahsap-kablo-makarasi-mozaik-sehpa

Holzkabeltrommel Ideen,Holzkabelspule Tisch,mit einem hölzernen Kabeltrommel-wooden cable reel ideas-
Wooden cable spool table-with a wooden cable drum-træ kabeltromle ideer-Wooden kabelspolen tabel-med en træ kabeltromle-houten kabelhaspel ideeën-Houten kabel spool tafel-met een houten kabelhaspel

2 thoughts on “AHŞAP KABLO MAKARASINDAN 65 MOBİLYA TASARIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir