El İşleri AÇIKLAMALI KÖPRÜ OYASI TARİFİ

AÇIKLAMALI KÖPRÜ OYASI TARİFİ

2624
anlatimli-kopru-oyalari
anlatimli-kopru-oyalari

3 Sırada oluşan Köprü Oyası Tarifini izlediğiniz de model kadar Tarifini de beğeneceksiniz.Tığ Oyalarını yeni öğrenen hanımlar dahi bu Anlatımlı Köprü Oyasını yapmakta zorluk çekmeyecekler Çeyizlik Oyalar yapabileceklerdir.

Köprülü Oyalar yazdığınız da çeşitli Oya modelleri görebileceğiniz gibi sitede de bir çok Köprülü Yazma Oyaları ve Yapılışlarını görebilirsiniz. Kirpik Oyaları da Bu yılın en beğenilen Yeni Oya Modellerinden oldu.

Model yapımın da 3 renk Oya ipi tercih ediliyor ama sizler isterseniz Pimpirikli Çiçekler oyasını değişik renkler ile de yapabileceğiniz gibi 3-4 renkli oya olarak ta yapabilirsiniz.

nazarca-kopru-oyasi-tarifi
nazarca-kopru-oyasi-tarifi

İyi Oya yapma teknikleri kadar Yazma ve Tülbent modellerine uyumlu renkler de seçmek Oya Modellerinin güzel görünmesin de önemli.

Sevgili Nazarca.com Takipçileri için Az önceki modelimizi de Ajurlu Yumuşak Örgü modeli adı ile delikli,yumuşak Yaz Kış her türlü Örgü Modelleri için kullanılan Kullanışlı Örgü Motifi olarak görebilirsiniz.

Sizlere tekrar hatırlatmak isterim ki sayfamız da Her gün Açıklamalı Tarifi Olan Oyalar,Örgüler,Danteller ve çeşitli El İşleri çalışmalarını sunuyoruz.Bizi Takip edebilir beğendiğiniz Modelleri paylaşabilirsiniz.
Köprü Oyası Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz