5 ŞİŞ İLE MOTİFLİ BAYAN PATİK TARİFİ

bes-sisle-cicek-motifli-kadin-patik-tarifi
bes-sisle-cicek-motifli-kadin-patik-tarifi

Beş Şiş ile Dikişsiz Üstü Çiçek Motifli Bayan Patik Videolu Çeyizlik 5 Şiş Patik modeli videolu açıklamalı. Üst Motif Tığ Patiğin geri kalanı için Şişler kullanılıyor.

Yazılı Açıklamalı Patikleri yapamayan hanımlar için Videolu el de göstererek anlatılan Örgüler daha kolay gelebilir. Zaten sitem de sizler için seçtiğim videolar hep kaliteli Anlatım yapan Arkadaşların kanallarından seçiliyor.

motifli-5-sis-ceyizlik-patik
motifli-5-sis-ceyizlik-patik

4 Renk Patik ipi -5 tane 3 numara her iki ucu açık Çorap Şişleri- Motif yapımı için 2,5 numara Tığ ile ilk Motifin daha sonra Şişler ile yapılmakta

Afrika Menekşesi Motifi ile yapılan Patikteki bu Tığ Motifi Bebek Battaniye Modellerinin yapımın da çok kullanıyorlar. Kare Motifli Battaniye modeline baktığınız da farklı renkler ile yapımına bakabilirsiniz.

5-sis-patik-tarifleri
5-sis-patik-tarifleri

Örgü Motifli Kırlentler-Örgü Bayan Çantaları- Motifli Yatak Örtüleri gibi daha bir çok model de bu çiçekli Motifleri kullanabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İKİ ŞİŞ İLE YANLARI ÖRNEKLİ KADIN PATİK AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*