Menü Kapat

ustunde-motif-olan-kadin-patik-yapilislari

ÜSTÜ MOTİFLE YAPILAN KADIN PATİKLERİN DEN PRATİK MODELMotifli Tığ Örgüleri bu Sefer Patik üstünde kullanıyoruz. Yuvarlak Motifle örgü Kadın Patiği Tarifini izlemekte örmek kadar kolay ve keyifli.

Geçen Yıllarda 5 Şişle  Motifli Patik yapımını burada yayınladım.Ona da buradan bakabilirsiniz. Tığla yapılanı görmüştüm ama 5 Şişli Patikte harika olmuş.

Fıstıklı Motifli Tığ Bayan Patiği de Aynı teknik ama farklı Motif ve kenar oyası ile yapılmış.İsterseniz ona da buradan kendiniz bakın karşılaştırmayı siz yapın.

mor-motifli-yesil-tig-patik
mor-motifli-yesil-tig-patik

3D Örgü Taş Boncukla Patik modeli de bu model den önce en yeni paylaştığım Çeyizlik Kadın Patiği oluyor. 3 Boyutlu Battaniye örneği bu Patik örneğin de oldukça hoş görünüyor.

Dünden ve öncesinden paylaştığım Modellere bir de Robalı Biyeli Bebek Yeleği yapımı ve Yuvarlak Motifli Dantel Bayan Yeleği modeli ile son vereyim ve şimdiki modele bakalım.

yuvarlak-motifi-ustunde-bayan-patik
yuvarlak-motifi-ustunde-bayan-patik

Kolay Patik yapımı için Motifi ve kenar oyası Renkli Patik Yeşil iple yapılmış.Motifin ortasına küçük Patik inci boncuk ile pek hoş.

Patik 37 numaralara uygun olmak ile birlikte Büyütüp küçültmek için Yan arka topuk yanlarında ki trabzanların oradan yapıyor.Tabi çok küçük çocuklar için yapılacaksa Motif daha küçük olmalı.

yesil-mor-kadin-patik-yapimi
yesil-mor-kadin-patik-yapimi

Kenar oyası 2 renk ile Motif renkleri ile uyum için de.İsteyen Motifi başka örnekler ile aynı boylarda da yapabilir.Tığ olarak 5 numara-1 inci-makas ve Patik ipi Pollyanna ve Bonbon ipleri kullanılmış.

37-numara-motifli-yesil-patik
37-numara-motifli-yesil-patik

Mor Yeşil Motifli Kadın Patik Videosu

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÇEYİZLİK PATİK MODELLERİNE ÇİÇEKLİ İŞLEMELİ ŞİŞ PATİK YAPIMI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: 2019 KADIN YELEK VE HIRKALARINA YAKIŞIR 65 MODEL | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir