İKİ ŞİŞ İLE YANLARI ÖRNEKLİ KADIN PATİK AÇIKLAMALI

iki-sisle-yanlari-ornekli-kadin-patik
iki-sisle-yanlari-ornekli-kadin-patik

Yanların da güzel bir Şiş işi örneği önünde Çift lastik modeli ile 2 Şiş ile Örülen Kadın Patik ta anlatımlı Videolu Tarifidir.

38 beden Ayaklara göre Şişle 102 ilmek ile başlanan Patiği daha Büyük 39 beden Ayaklar için 106 ilmek ile başlanması önerilirken 40 numara Ayaklar için de 110 ilmek öneriliyor.

ikisis-ornekli-mor-bayanpatik-yapimi
ikisis-ornekli-mor-bayanpatik-yapimi

Yani her 4 ilmek eklendiğinde ya da azaltıldığında 1 numara ayak ölçüsünü artırabilir ya da 37 numara Ayaklar için 98 36 numara Ayaklara 94 ilmek 35 numara Ayaklara göre de 90 ilmek atmak yeterli görünüyor.

Tabi bu ilmek sayıları aynı kalınlıkta şiş ve ip kullananlar için geçerli. Bu Patik için 3 renk Patiklik ip ile 3 numara Şiş kullanılmış.

Mor iple 102 ilmek başlanır 7 diş haraşo örüldükten sonra 1 diş açık Mor 1 diş Beyaz ve 1 diş yine Koyu Mor ile haraşo yapılır. Toplam 10 diş yapıldıktan sonra Patik tabanı bitmiş olur ve Ön lastik ile yanlar da yapılan Kahve Çekirdeği modeli yapılmaya başlanır.

Arzu edenler daha önceden yayınlanan 5 Şiş Patik yapılışı ile Tığla Çiçekli Patik yapımını da inceledikten sonra hangini yapmak istediğinize karar verebilir ya da Bütün Patik Modellerini görmek için Patikler yazan menüye bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. UZATMALI TRABZANLI YELEK MODELİ | Nazarca.com
  2. BURUNDAN BAŞLANAN JAKARLI TIĞ İŞİ BAYAN PATİK | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*