MAVİ ÇİÇEKLİ BEYAZ TIĞ ÖRGÜDEN BAYAN PATİK TARİFİ

jakar-cicekli-tig-isi-kdin-patigi
jakar-cicekli-tig-isi-kdin-patigi

Modeline ve Renklerine Bayıldığım kadar Anlatımlı Patik Modeline de bayıldığım Mavi Çiçekli Beyaz Kadın Patiğinin yapılışı ve kullanılan malzemeleri.

Hanımefendinin de Videoda dediği gibi Tam Çeyizlik Gelin Patiği modeli olarak harika çok güzel ve kibar bir Patik. 37-38 Numara Ayaklara göre olan Patik modelinin daha büyük ya da küçük olmasını yanları yaparken ayarlayabilirsiniz.

Sizlere Gün için de sunduğum Pembe Boncuklu Gelin Patiği Modeline de bakmanızı tavsiye edeceğim.Buradan da göreceğiniz gibi Çok Güzel Kadın Patikleri için doğru sayfadasınız.

mavi-cicekli-tig-isi-patik
mavi-cicekli-tig-isi-patik

3 renk patik ipi 2 ,75 ml Tığ ile yapılan patik uç bölümden burundan başlanarak ilk videoda onu 2. videoda da Patiğin hepsinin yapılışını görebilirsiniz.

Yuvarlak şekilde başlanan Patik ucu  4 sırada 48 trabzana kadar artırma yapılıyor. 48 trabzan sonrası Mavi çiçek deseni için 6 tane 2 li trabzan Beyaz iple yapıldıktan sonra Mavi iple Çiçek Deseni örülüyor.

orgu-mavi-cicekli-beyaz-bayan-patik-tarifi
orgu-mavi-cicekli-beyaz-bayan-patik-tarifi

Kilim Desenli Patik severler için bu verdiğim linkte de harika çok şık bir Kilim Desenli Tunus Patik anlatımı görebilirsiniz.

Patik Ucu Yapılış Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*