Dekorasyon 3 PARÇADAN OLUŞAN 975 TL BEBEK ODASI TAKIMI

3 PARÇADAN OLUŞAN 975 TL BEBEK ODASI TAKIMI

212
975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri

Büyüyen Beşikli Ucuz  Bebek Odası Takımı- 2014 Ucuz Bebek Odaları-1000 Tl altındaki Bebek Odası Modelleri

Büyüyebilen ayak ucunda alt açma ünitesi olan iki kapılı gardolap ve Sifonyeri ile bu takımın fiyatı 975.00 TL. Oldukça uygun fiyata satılan bu güzel bebek odası takımı ucuz ve güzel bir bebek odası modeli arayanlar için çok uygun. Hem kız bebek odası , hem erkek bebek odası olarak kullanabilirsiniz.  Üretiminde 1. sınıf Mdf kullanılan bebek odasının boyasında da kurşunsuz poliüretan boya kullanılarak bebeklerin sağlığı ve güvenliği ön planda tutulmuş.

Hem büyüyen bebek karyolası olan hem sallanan beşik bir arada olsun diyen anneler için güzel bir seçim.  Beşiğin büyemesindeki en büyük avantac tabiki bu mobilyayı çocuğunuz büyüdüğünde de bir süre daha kullanabileceğiniz olması. Alt açma ünitesini bebek odasında farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Bebek odası takımında toplam 9 çekmece moduluü olması depolama alanı için çok iyi. Küçük bebek deyip geçmemek gerekiyor devamlı büyüyen bebeklerin alışverişi hiç bitmiyor haliyle.

Parlak lake boya ile oda daha canlı renklerde görünüyor.  Beşiğin sallamak istemediğinizde yanlarda bulunan çengelleri taktığınızda sallanmasını engelliyerek 2. küçük çocuğu olanlar için çok iyi. İstediğinizde sallanmasının önüne geçebiliyorsunuz.

975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri
975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri

Bebeğin beşiğinin yanlarda bulunan korkulukları asansör sistemi sayesinde aşağı yukarı haraket ettiriliyor bu şekilde anne bebeğini yatağına yatırıp alırken hiç zorluk çekmeyecek. Demonte özelliği sayesinde söküp takma kolaylığı sağlayan bu bebek odası taşınma açısından büyük kolaylık sağlıyor.2 yıl garantisi olan bu ucuz bebek odası takımı yılın moda dizaynalarında bebeğinizin uzun yıllar kullanabileceği kalitede imal edilerek uygun fiyatlarda bebek odası takımı arayan anne ve babaların hizmetine sunulmuştur. Peşin ya da kredi kartına taksitle satın alabileceğiniz bu güzel ve ucuz bebek odası takımına burdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
2012 MODERN BEBEK ODASI TAKIMLARI

Bebeği Olacak Hamile Bayanlar, Yada Bir Yakınının bebeği olupta hediye Devamına Bak

15 TANE BEBEK BEŞİĞİ DEĞERLENDİRME FİKRİ

Artık Beşikte uyumayacak kadar büyüyen Bebeklerin Beşiklerinden Nasıl farklı Mobilyalar Devamına Bak

AHŞAP LAMİNAT VE ZEMİN KAPLAMA YER DÖŞEMELERİ
zemin-kaplamalar-epoksi-laminat-masif-dosemeleri

Ahşap, Laminat,Epoksi,Muşamba,Pvc Zemin Kaplama Malzemeleri Yer Döşemeleri.Zemin kaplama, insanların yerleşik hayata geçmelerinden Devamına Bak

SAMAN EVLER EKOLOJİNİN VE YAPI DÜNYASININ YENİ TRENDİ
ekolojik-saman-evler-hakkinda-tum-bilgiler

Saman Evler Ekolojinin ve Yapı Dünyasının Yeni Trendi.Ekonomik,Doğal Malzemeler ile Ev Devamına Bak

İSTİKBAL SALON VE KOLTUK TAKIMLARI 2020
istikbal-2020-salon-ve-koltuk-fiyatlari

İşten yorulup geldiğimizde kendimizi konforuna bırakmak isteğimiz İstikbal salon takımları bu yılda Devamına Bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz