Dekorasyon 15 TANE BEBEK BEŞİĞİ DEĞERLENDİRME FİKRİ

15 TANE BEBEK BEŞİĞİ DEĞERLENDİRME FİKRİ

3737
besikten-mutfak-icin-raf

Artık Beşikte uyumayacak kadar büyüyen Bebeklerin Beşiklerinden Nasıl farklı Mobilyalar yapılır?Eski beşik nasıl değerlendirilir,Eski beşikten neler yapılır,

Bebeklerin büyümesi ile Eski Ahşap Beşikleri kullanamaz hale geliyoruz.

Eğer Beşiği verebilecek bebeği olan bir yakınımız yoksa Beşiği kırıp yakıyor ya da eskicilere vermek durumunda kalıyoruz.

Ahşap Beşik Modelleri nasıl olursa olsun çok güzel bir değişiklik ile Öncesi ve sonrası çok farklı işe yarar bir Mobilyaya dönüşebiliyor.

Bebek Beşiği Dekorasyonu için çok fazla bir malzemeye gerek yok bir kaç küçük değişiklikle harika şeyler yapabilirsiniz.

Genelde Beşikten Masa,çalışma masası gibi şeylerin yapıldığını görüyoruz fakat benim sizlere sunduğum 15 değişik Beşik değerlendirme çalışmalarında harika şeylerin yapıldığını görebilirsiniz.

Mutfak ve Terasa mangal yanına küçük bir Mutfak dolabı, Beşiğin ızgarası olan yan korkuluklardan Havlupan,Gazetelik,Tabaklık çok dekoratif oluyor.

Bebek beşikleri ile yapılan Sallanan koltuklar,salıncakları mutlaka yakından görmelisiniz.

Bebek Beşiklerinin koltuk olarak dönüşümü ile Bebek ve çocuk odasına küçük bir Kanepe ya da Çocuğunuzun oynayabileceği Oyun alanları,oyun evleri çok güzel olur.

besikten-mutfak-icin-raf
besikten-mutfak-icin-raf

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak inceleyebilirsiniz.

Bebek Beşik Öncesi Sonrası-Before and After Baby Crib-Vor und nach dem Babybett-Avant et Après Lit bébé-Før og efter baby senge-Før og etter babyseng-Antes e Depois Berço-Roimh agus i ndiaidh Babaí Crib-Antes y Después de Cuna de bebé-Prima e dopo Culla-Fyrir og Eftir Baby Ungbarnarúm

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz