3-4 YAŞ FARBALI KIZ ÇOCUK ETEK YAPIMI

3-4-yas-orgu-farbali-etek-tarifi
3-4-yas-orgu-farbali-etek-tarifi

3-4 Yaş Kız Çocuk 2 Renkli Tığ işi Farbalı Etek Nasıl Örülür? Videolu açıklamalı Kolay Çocuk Etek Tarifi ile hemen örmeye başlayabilirsiniz.

3 Numara Tığ ve 2 renk Lif ipinden yapılan Katlı etek için 2 tane Beyaz Düğme ile Bebek Eteğinin yapımına Bel kısmından başlanıyor.

Katlı farbalı Çocuk Etek örmek için ilk olarak Fileli alt bölümü yapıldıktan sonra üsteki Şeritli katlı motif bölümü ile devam ediliyor.

3-4-yas-tig-orgu-katli-farbali-etek
3-4-yas-tig-orgu-katli-farbali-etek

Size 2 Renk Kız Çocuk Eteği örecek iseniz  Beyaz bölüme geldiğinde ip değiştirilip Filesi sonra üsteki Beyaz farba bölümü örülerek kademe,kademe ilerler.

Örmek istediğiniz Çocuğun bel kısmını mezura ya da ip ile ölçtükten sonra o genişlikte zincir çekeceğiz. 4 Yaşındaki kız etek için 51 adet zincir çekiliyor.

Şişle 2-3 Yaş Etek Modeli için de yine Farbalı ve Pembe,beyaz renkler ile nasıl Etek Örülür? buradan görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA BASİT BEBEK ETEK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*