Dekorasyon 21 TANE MODERN VE ŞIK DEKORASYON VE TASARIM RESİMLERİ

21 TANE MODERN VE ŞIK DEKORASYON VE TASARIM RESİMLERİ

307
hardal-renkli-salon-dekorasyonu

Bugün sizlere En güzel Dekore edilmiş Evler,En Güzel ve Özel Tasarımları,Keşke benimde olsa dedirten Harika 21 tane Modern döşenmiş Mobilya ve güzel Ev Dekorasyonlarını göstermek istiyorum.

Her canım sıkıldığında ya da biraz umutlarıma renk katacak ilham olacak şeylere ihtiyacım olduğunda Güzel ev ve güzel özel Peyzajlara sahip Bahçe resimlerine bakar benim olduklarını hayal ederim.

Balık burcu olmanın getirisi hayalperestlik tendir dediğinizi duyar gibiyim:)Bilgisayarımdaki Arşivime depoladığım 21 adet Dekorasyon öneri ve fikirlerini sizler ile paylaşmak istedim.

Sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm tasarımı ile hayatımıza Pratiklik katan özel tasarım eşyalardan en güzel renk ve modeller ile bezenmiş harika Dekorasyon çalışmalarını sayfayı çok uzatmaması için sizlere Galeri şeklinde sunmak durumunda kaldım.

Bu şekilde hem sayfa uzamayacak hem sizde sayfalar arasında tek,tek keyifle resimlere bakıp inceleyebilirsiniz.

Ben her resim hakkında naçizane düşünce ve yorumlarımı yazmak istiyorum bu sebeple her resmi numaralandırarak kendi yorumlarımı yazmak istiyorum.

En Güzel Ev Dekorasyonları ve Harika 21 Dekore Çalışmaları

İlk resmimiz de dar ve uzun bir Mutfak nasıl Dekore edilir? şık bir Hazır özel tasarım Mutfak Dolapları ve yine aynı renklere sahip Ahşap 6 kişilik Dikdörtgen Mutfak Yemek masası eşlik etmiş. İl bakışta size çok özel bir Mutfak Dekorasyonu gibi görünmeyebilir fakat Mutfak Dekorasyonunda ki renk ve kullanılan malzemelerin uyumunu ben çok beğendim.L şeklindeki Mutfak tezgahı için Krem rengi Mermer tercih etmişler.Zemin döşemesi Karo ve Mutfak duvar boyası Mobilyalar ile çok uyumlu. Öncelik ile Mutfak masasının modeline ve rengine bayıldığımı söylemek istiyorum. Eminim Mutfağı büyük olan bayanlar “Bu küçük Mutfağın nesini beğendi ki?” diye düşünebilirler fakat benim 1 hafta önce kiraladığım ve şu an kirada oturduğum evin Mutfağı resimde gördüğünüz Mutfak dolaplarının olduğu alan kadar çok küçük. Ben sizlerle paylaştığım bu 21 Dekorasyon resimlerinde zengin ve şık döşenmiş evlerden ziyade beni etkileyen ve çok beğendiklerimi sizlerle paylaştım. Mutfak için uygun olan üzerine meyve resimleri bulunan yağlı boya Mutfak Tablosu çok şık.

Biraz Demagoji yapıyormuşum gibi olacak fakat size her zamanki gibi tüm samimiyetimle yazmak istediğim için içimden geldiği gibi yazacağım. Ben şimdiye kadar 11 kiralık ev de oturdum hiç kendine ait Bahçesi olan bir ev de oturamadım. En büyük hayallerimden biridir bir gün büyük ve yeşil bir Bahçesi olan,Bahçesinde Sebze yetiştireceğim çeşitli meyve ağaçları ve çiçeklerin olduğu Bahçeli bir evin sahibi olmak. Allah aşkına resimdeki Bahçenin verdiği huzuru siz de hissetmiyor musunuz? Aynı küçük bir Yağmur ormanı gibi değil mi? Evin Verendasın da bulunan Kameriyi net olarak göremiyoruz fakat göründüğü kadar orada harika bir oturma alanı var. Bahçedeki süs havuzu ,Bahçenin Peyzajı,Ağaçlar,Bitkiler ne kadar harikalar. Emlakçıların Satılık ve Kiralık evleri tanıtırken kullandıkları bir söz var “Yaşam Kalitenizi Artıracak Ev” işte tam da bu Bahçe için en uygun kelime bu sanırım. Bu harika Bahçe Peyzajına baktığımda biraz hayal ediyorum da 3 çocuğumun Bahçede oynarken benim de eşimle bu güzel bahçede çaylarımızı yudumlayıp gazetelerimizi okuduğumuzu :)

Resimde Bahçe duvarına monte edilen yuvarlak açılıp kapanabilen bir Mangal resmi var. Ben mangal keyfini çok severim fakat hem etin kilosu hem Bahçemizin olmayışı ve başkalarının canının çekebileceğini düşündüğüm için en üst katta oturmama rağmen Mangal keyfi süremiyoruz. Bu güzel Mangal tasarımının bizim Mangal üreticilerine ilham verebileceğini umuyorum.

4. resimde tam benlik özel bir Çalışma Odası bulunuyor.Penceresinden baktığımda İzmir Körfezini göreceğimi hayal ettiğim bu odaya sahip olmayı kim istemez ki? Zemin de bulunan Laminat parkelerin renginden tutun Kahverengi renginin en güzel tonlarına sahip Sandalye ,Lamba ve Halı kalbimi çaldı :) Bol çekmeceli depolama olanağı sunan Kanepe için söyleyecek söz bulamıyorum. Eğer bir gün olur da imkanım olursa eğer evimin 1 odasını böyle Dekore ettirmeyi çok isterim doğrusu.

Burada bahsedeceğim resim şu duvarında Eyfel kulesinin ve Paris’in harika bir gece manzarasını gösteren İnsanda pencere hissi uyandıran boydan boya Duvar kaplama resminden bahsediyorum.Duvar kağıtları manzara resimlerini her zaman çok sevmişimdir fakat buradaki resim hem çok gerçekçi hem çok güzel.Şömineli bir ev aileyi bir araya getirmek için her zaman çok güzel diye düşünüyorum fakat Şömine önünde sevdiklerimiz ile Kahve içerken edilen sohbetler eminim çok güzel olurdu.

6. resimde ihtişamı ve ışıltısı ile insanı büyüleyen içinden deriiin bir Ah çektiren Salon Dekorasyonu bulunuyor.Hardal rengi Kanepe ve Berjere yine aynı renklerde duvara monteli Dolaplar,Tv Ünitesi ve Aksesuarlar eşlik ediyor. Mobilya terimlerini çok iyi bilmediğim için gördüğüm güzellikleri yazmakta zorluk çekiyorum.Salonda bulunan spot lambalar,Ortadaki siyah büyük Salon Sehpası harika.Yuvarlak yemek masası muhteşem. Evin tamamını görmeyi çok arzu ederdim fakat görünen Köy klavuz istemiyor sözü burada devreye giriyor. Eminim bu evin tamamı harikadır sahibi ne kadar şanslı.

Resimde tek bir Sandalye resmi var ve Sandalyenin tasarımı bana Akrep ve Karıncadan esinlenmişler hissini veriyor.

Ben Ev Dekorasyonların da iç duvar taş kaplamayı  çok seviyorum. 8. resimde güzel bir Salon dekorunun sadece Taş duvar döşemeli Şömine ve kemerli kapısını görüyoruz. Fakat bu gördüklerimiz bize evin geneli hakkında ip uçları veriyor. Şömine çevresindeki Granit ve Taş döşeme duvarlar,Şömine üstüne uygun Aksesuar,Şamdan ve Biblolar, Tavanda bulunan Kartonpiyer süsler her şeyi çok sevdim fakat o sarının en açık tonlarındaki sarı iç duvar boyasını hiç sevemedim.

Resim biraz komik ama oldukça konforlu bir Tuvalet resmi olduğunu söyleyebilirim :) Benim anlamadığım poposuna ve rahatına bu kadar düşkün ev sahibi niçin tuvaletin oturulan alanını yumuşak puf Tuvalet kapaklarından tercih etmedi onu anlayamadım. Koltuk şeklindeki Tuvalet pek konforlu:)

Sütlü kahve ve Bej rengi Ev mobilyaları ve Dekorasyonunu severim fakat 10. resimde gördüğümüz Yatak odası Dekorasyonu Yuvarlak yatak hakkındaki tüm düşüncelerimi değiştirecek gibi görünüyor. Yuvarlak karyolanın çok kullanışlı olmadığını hatta ayaklarımızı uzattığımızda dışarı çıkacağını,küçük geleceğini düşündürmüştür bana hep. Eğ eşimin boyu 1,95 olduğunu söyleyince umarım bana hak verirsiniz. Fakat bu Yatak Odası tasarımı beni büyüledi desem hiç abartmamış olurum.Duvar kaplamalar süet sanırım,Yatak odasında Kahverengi renk kullanılmış her yer Kahverengi. Fakat Yatak odasındaki Lambalar,Baş ucu Sehpası(Sehpaya benziyor ) Dantel ve Aksesuarlar canlı açık renklerde çok uyum sağlamış.

Farklı şeyleri sevenler ve küçük Banyoları (benim gibi) olanlar için yer tasarrufu sağlayan Köşe Lavabosu harika.Her ne kadar Yeni Model Lavabolar Çanak gibi olsa da bu Lavabo tasarımı gerçekten çok hoş.

Kız çocuk ve Genç kız odası olarak kullanılan Lila ve Krem renklerinin hakim olduğu 12 numaralı resimdeki odaya hem ben hem kızlarım bayıldılar.Yuvarlak çiçek motifli lila Halı,Yuvarlak Pembe Kırlentler her şeyi ile harika bir Kız odası dekorasyonu.

Evet 13 numaralı resimde yine çok keyif vereceğini düşündüğüm nefis bir Bahçe Peyzajı,Dekorasyonu karşımıza çıkıyor.Evin Bahçesinin güzelliği bir yana beni büyüleyen Bahçe için yaptırılan Ateş çukuru ve özel oturma bölümü oldu.Açık Yeşil Bahçe Kırlentleri ve Bahçe Mobilyası 4 adet tekli koltuk görünümlü Sandalyeler Ateş çevresinde akşam vakitleri içilen içecekler ve dinlenen tulum müziği ile ne güzel olur :)

Geri dönüşüm ve Hobiler ile ilgilenenlere harika bir Hobi odası Dekorasyonunu 14 numaralı resimde görebilirsiniz. Odanın Dekorasyonunun güzel olduğu kadar oda da kullanılan Mobilyalar,Renkler ve uyumda çok hoşuma gitti.

15.resimde Küçük bir Oturma Odası Dekorasyonu var. Basit,sade ama şık bir Tv ünitesi,Bej renki Kahverengi Kırlentleri olan Köşe Koltuk Takımı,Kahverengi Perdeler,Duvar kağıtları,Zemin Ahşap döşeme her şey çok şık.Ayaklar zemin ile temas etmemesi için o canım Peluş Ekru rengi Halıyı Koltukların altına sokmuşlar yazık etmişler.Bu arada Duvarda asılı olan Beyaz boş Ahşap çerçevenin içine konulan küçük Fotoğraf çerçeveleri ilginç görünüyor.

Dubleks ve çatı katı olan kişiler için Çatı katı Dekorasyonu Yatak Odası Tasarımını 16. resimde görebilirsiniz.Ben bu Şömineli Çata Katı Yatak Odası Takımını çok beğendim fakat ben bu güzel odayı Şark odası olarak kullanırdım.

Resimde oldukça Sade ama çok şık döşenmiş Dar ve uzun tek kişilik yatak odası tasarımı görüyoruz. Tek kişilik Karyola tasarımından duvar ve tavan kaplamasına kadar bu odayıda çok sevdim.Oda da bulunan Tablo ve Çiçekli Vazo odaya ayrı bir hava katmış. Bu odaya baktığımda odanın Penceresinden baktığımda eşimin güzel memleketi Rize Ardeşen Pirinçlik köyünden Fırat nehrine,Yeşil dağların ardındaki tepesi Kar tutmuş Kaçkar Dağlarına baktığımı hayal ediyorum.

Küçük bir Stüdyo Dairesi olanların en zorlandığı evin tamamının tek odadan ibaret olduğu böyle küçük evleri doğru ve verimli Dekore etmektir.Evin banyosu ve Tuvaletini Asma tavan yatak odasının altına almışlar. Minik Stüdyo Daire Mutfak tasarımı inanılmaz şirin.Odada kullanılan Soft renkler ve Aksesuarlar odayı olduğundan daha geniş göstermiş.

Tek kişilik oda Dekorasyonunda Beyaz ve Yeşil renklerin hakim olduğu bu kadar güzel bir oda daha görmemiştim. 19 numaralı resimde göreceğiniz tavanından Beyaz cibinlik sarkan Karyolanın şirinliği,Yeşil çiçekli beyaz duvar kağıtları,Yeşil tuvalet aynası önü sandalye,yeşil halılar her şeyi ile harika bir oda.

Rahatına ve keyfine düşkün olanlar için Yuvarlak tek kişilik Koltuk ya da Yuvarlak Berjer hangisini desem doğru olur emin değilim fakat evimde böyle bir koltuk olmasını çok isterdim.

21 resmin üzerinde 201 yazıyor :) sebebine gelince Programda bulunan numaralar 20 ye kadar olduğundan onu 20+1 21 olarak koydum :) eşim Laz olunca Lazların Pratik zekası anlaşılan bana da bulaştı :) Dar uzun Yatak odası nasıl Dekore Edilir? diye araştıranlar buradaki Yatak odası resminden ilham alabilirler.Beyaz Yatak Odası Takımı ve Kem rengi bir arada uyum içinde hoş bir dizayn olmuş

hardal-renkli-salon-dekorasyonu
hardal-renkli-salon-dekorasyonu

Resimler daha büyük görebilmek için üzerilerine tıklayabilirsiniz. ( Aynı zamanda makaleyi de okuyarak resimleri incelemek isteyen okurlarım Mouse sağ tıklayıp resimleri yan sekmede açabilirler)

Dekorasyonlar-21 Grain Home Decor-21 Grain Decor van het Huis-21 Grain Hjemmeinnredning-21 Grán Baile maisiúchán-21 Grain Heminredning-21 Grain lakberendezés

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz