2015 LİF MODELLERİ SATIŞI


El İşleri, Örgüler, Satmak istedikleriniz.

Mümine Hanımın el emeği 2015 Lif Modelleri satın almak  Lif Satışı,isteyen hanımlar için.

Yıllardır çeyizlik,evlerin banyolarında vazgeçilmezimiz olan Banyolar için LiflerÖrgü Ovunma bezleri Örme Lif Örnekleri çeyiz sandıklarının baş tacı oluştur.

Hediyelik,günlük,çeyizlik Lif Modelleri arasından beğendiğiniz Lifleri tanesi 8 Liraya satın alabilirsiniz.

Lif örmek için Kasnak,Tığ ve şiş kullanabilir en güzel ve yeni Lif Örneklerini nazarca aracılığıyla buradan Mümine hanımn dan satın alabilirsiniz.

Lif Örgü Satışı veya Lif alımı ile ilgilenen hanımlar sayfa altına yorum yazabilirler veya alttaki iletişim bölümünden direk Mümine hanımla iletişime geçerek toptan ya da Perakende Lif satın alabilirler.

FacebookMümine Işleyen Daşkıran

Satın almak için İletişimhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100000177867533

kirmizi-siyah-ceyizlik-satilik-altigen-lifler
kirmizi-siyah-ceyizlik-satilik-altigen-lifler

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

16 thoughts to “2015 LİF MODELLERİ SATIŞI”

  1. sultan merhaba bende cok guzel bebek yelek bebek patikleri ve guzel lif modelleri yapiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  2. Merhaba ben fatma maras merkezde oturuyorum bende lif yapiyorm gelin damat modelli lif de yapıyorum. Almak isteyenlerin dikkatine.

    1. Fatma hanım satmak istediğiniz Ürünlerin resimlerini,fiyatlarını ve almak isteyenlerin size ulaşacakları bilgileri bana nazarca facebook sayfamdan özel mesaj ile gönderebilirsiniz. Ancak lütfen resimleri daha önce Facebook veya İnternette hiç paylaşmamış olun

    1. El işlerinizin Resimlerini,fiyatlarını ve alıcıların size ulaşacakları iletişim bilgilerini bana nazarca faebook sayfamızdan özel mesaj ile gönderebilirsin

    1. Oktay bey Ben Patikleri ören Mümine hanıma mesaj yazdım kendisi size ulaşacaktır . Ayrıca yukarıda makale altında kendisinin iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir