El İşleri 20 YILLIK ESKİ TEK SIRA OYA TARİFİ

20 YILLIK ESKİ TEK SIRA OYA TARİFİ

635
20-yillik-eski-tek-sira-tig-oyasi
20-yillik-eski-tek-sira-tig-oyasi

15-20 Yılık Eski Tığ Oyaları hepimizin Çeyizini süsleyen Yeni Oya yapmaya başlayanların bilmediği Oya Modellerin den sizlere 20 Yıllık Eski Tek sıra Tığ Oyası Model tarifini öğreniyoruz.

Eski Çeyiz Oyalarından olan modelin adını maalesef ben de bilmiyorum.Sıralı Oya modeli gibi görünen yapılışı biraz emek isteyen ama tek sırada bitirilen güzel Oyalar için bu modeli Yemenilere,Yazmalara ve Baş Örtüsü Oyalı modellere kullanabilirsiniz.

eskki-20-yillik-pembe-tek-sirali-oya-tarifi
eskki-20-yillik-pembe-tek-sirali-oya-tarifi

Tek sıralı Kolay Oylar için de Tarifleri sayfada görebilirsiniz. Özellikle Yeni Oya öğrenmeye başlayanlar Basit Oyalar ile başladıktan sonra elleri alışacak en Zor Oya Modellerini bile çok güzel bir şekilde işleyebilecekler.

Kaya Dibi Oya Modeli gibi Havlu ucu Oya Modelleri,Dantel Havlu Kenarları çalışmaları Kolay Kenar Oyası örnekleri gibi daha çok modelleri sitemiz de Oya Tarifleri ve Yapım aşamaları olan Nazarca Oya Örnekleri bölümün de görebilirsiniz.

Yaz maalesef Bitti sayılır Sonbahar Örgüleri ve Sonbahar Oya Tarifleri için Yeni modeller yayınlamaya başladım.En çok istenen Kış Bayan Örgülerin de şıklığınızı tamamlayacak Örgü Örümcek Yolu Başaklı Şal Modeli de bu Yıl Örgü Sezonu Modelleri için den seçtiklerimden.
20 Yıllık Oya Videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz