Menü Kapat

1-sira-incili-oya-yapilisi

1 SIRA İNCİLİ OYA TARİFİ1 Sıralı İncili Oya Türkçe Videolu Tarifi– Tek sıradan oluşan İncili Tek renk Düz Tülbent,Yazma Oyası Boncukla zari Oyalar yapabilmek için çok kolay İncili Oya Tarifleri arayanlar için en uygun modellerden.

Kahverengi Düz Yazmaya İnci Boncuklu Oya yapmak için Yazma ile aynı renkler de yapılan İncili Çiçekli Tek sıra Oya modeli anlatımı da Oya kadar güzel.

Gösterişli Oyalar için de Serum halkalı İlmekli Motifli Oya modelini Bugün Arkadaşlar çok beğendiler ve ben de sayfam da burada sizlere gösterdim.

bir-sirali-inci-oyasi-tarifi
bir-sirali-inci-oyasi-tarifi

Basit İncili Yazmalar,Örnekler için sayfa da daha çok Açıklamalı Yemeni,Namazlık oyaları da bulunuyor. Yazma kenarı kıvırması 2 zincir ile sıkı bir şekilde yapıldıktan sonra Sık İğne ile sabitleniyor.Tabi ilk olarak Plastik ya da Taş İnci ne kullanacaksanız ipe geçirmelisiniz.

5 zincir 1 İnci alın kapatın 3 zincir 1 kere dolayın üsteki ipiniz den girin yuva yapın ,buraya çiçeğin yapraklarını yapacağız.

3 lü trabzan ile yuva içine 4 tane trabzan yapın 3 zincir ile kapatın 3 zincir yuvaya batın tekrar 4 tane 3 lü trabzan yapın 3 zincir çekin 3. yaprağa başlayın 3 lü 4 tane  trabzan yapın toplam 3 yaparak olduktan sonra 4. kutuya batın kapatın ve bu şekilde yeni çiçek yapımına başlayın
1 sıra incili oya videosu

2 Comments

  1. Geri bildirim: EN KOLAY TEK SIRALI OYA TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: KESMELİ İĞNE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir