ETAMİN ÜZERİNE BONCUKLARDAN KELEBEKetamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi

Boncuklu Etamin Örnekleri-Boncuklarla Etamin üzerine Kelebek Örneği nasıl işlenir resimli anlatım sayesinde hem öğrenebilir hem şablonlu Kelebek motifini Etamin işlemekte zorluk çekmezsiniz.

Boncuklu El İşi Örnekleri içinde Yemeni,Yazma el işleri kadar Masa örtüleri,Boncuklu Sehpa örtüleri hatta Boncuklu Havlu kenarları bu yıl çeyizlik olarak karşımıza çıkıyor.

Boncuklarla yapılan Takılar özellikle yabancılar tarafından çok yapılıyor.Bugün Anahtarlık olarak kullanmak için yapılan Boncuk işli Kelebek işlenişini öğreneceğiz.

Resimli anlatımlı boncuk sanatı çalışmasında çok fazla resim olduğu için galeri olarak sizlere sunmak zorunda kaldım.

Boncukla yapılanlar arasından sizlere en son paylaştığım Boncuklu Fiyonk Toka yapımını da buradan linkini vererek göstererek istiyorum.

Hobiler yazan menüde Boncukla Çiçek yapımı,Boncukla Kolye küpe yapımı için Boncuklu Takı tasarımlarını görebilirsiniz.Burada linkini verdiğim Boncuklarla yapılan Çiçekler Vazolara konulan saplı çiçeklerden

Etamin üzerine Boncukla Çiçek işleyerek eviniz için çok güzel Boncuk Çiçeklerden Panolar yapabilirsiniz.

Resimlere baktığınızda Kağıt Etamin benzeri bir şey kullandıklarını görebilirsiniz. Delikli Tela bulmakta zorluk çekenler bildiğimiz normal  Kumaş Etamin kullanabilirler.

etamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi
etamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi

Resimlere Tıklarsanız daha büyük olarak görebilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5078 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*