Güzellik,Bakım ZÜMRÜT YEŞİLİ GECE GÖZ MAKYAJI UYGULAMA

ZÜMRÜT YEŞİLİ GECE GÖZ MAKYAJI UYGULAMA

645
yemyesil-goz-makyaji-uygulama

Zümrüt Yeşili Gece Göz Makyajı Uygulanışı Resimleri

Önümüzdeki bu güzel yaz aylarında Düğünler her sokak başında , her Düğün salonlarında olacak. Eğer sizde düğünde Yeşil renk Abiye elbise giyecekseniz ve ZümrütYeşili gece göz makyajı ile harika bir kombinasyon olur.

Eğer el beceriniz varsa Nasıl Çekik gözlü gece göz makyajı yapılır resimlere bakarak kendinizde uygulayabilirsiniz. Ben yapamam diyenler resmin çıktısını alarak ya da siteye Güzellik Bakım bölümünden resimleri gösterebilir.

Bu yıl şifon zümrüt yeşili elbiseler ve makyaj geçen yıl olduğu gibi 2014 makyaj trendleri içinde bulunuyor. Siyah renk elbise giyecek olan hanımlar için Beyaz far ile göz makyajı nasıl uygulanır mutlaka görmelerini tavsiye ederiz.

Yeşil Renk Gece Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Öncelikle makyajınızın kalıcı olması için için göz üzerine ve çevresine pudra uygulayınız. Yeşil renk göz kalemi ile far süreceğiniz çerçeveyi belirleyiniz.

Koyu renk yeşil far ile yanlardan gölgelendirme uygulayınız. Göz diplerine aydınlık katmak için beyaz far sürünüz. Göz üstüne ve göz altlarına siyah ve yeşil göz kalemi uygulayınız. Kirpiklere rimel sürdükten sonra makyajınız bitmiş olacak

yemyesil-goz-makyaji-uygulama
yemyesil-goz-makyaji-uygulama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz