YUVARLAK FISTIKLI MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ TARİFİ

yuvarlak-fistikli-kare-motifli-bebek-battaniyesi-tarifi
yuvarlak-fistikli-kare-motifli-bebek-battaniyesi-tarifi

Ortası Yuvarlak Fıstıklı Çevresi Kare olan Tığ işi Motifli Bebek Battaniyesi Modeli açıklamalı Tarifi ve Videolu anlatımı ile.

2 Ayrı model Kare Motiflerin yapıldığı Battaniye 63 tane motiften oluşuyor. Motifler Ajurlu ve Fıstıklı olarak ayrı,ayrı örüldükten sonra Tığla birleştiriliyor.

puf-fistik-motifli-yeni-battaniye-tarifi
puf-fistik-motifli-yeni-battaniye-tarifi

Battaniye örmek için 3 numara Tığ 3 renk Nako Hoşgeldin Soft iplik kullanılarak eni 66 cm boyu 85 cm genişliğinde Bebek Beşiği ve Bebek Arabası battaniyesi olarak ta kullanılır.

Tüm videolarda Motiflerin yapım aşamaları,Motif birleştirme tekniği ve en son olarak ta Battaniye kenarı örgüsü ile son buluyor.

Örgü Klozet Takımı Tarifini de görmek isteyenler Bugün sizler için yayınladığım Sakallı iple Banyo Paspas Takımı yapılışı da çok güzel.

2.

3.

4.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*