Menü Kapat

yelpaze-sis-oyasi-tig-modeli

YELPAZE ŞİŞ OYASI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZTığ işi Yelpaze Şiş Oyası Yapımı– Türkçe Videolu Anlatımlı Geniş Şiş Oyaları için Bu Oya Modeli Mevlit ve Namazlık Oyaları olarak ta çok yakışır.

2017 Şiş Oyaları en az Tığ ve İğne Oyaları kadar çok seviliyor. Tabi Firkete ve Mekik Oya Modellerini unutmamak gerekiyor.

6 Numara Örgü Şişi ve 21 numara Tığ kullanılmış olan Yelpaze Şiş Oyası için 3 Renk Oya İpi Kullanılmış.

Zürafa Yazma Kenarı modelinden küçük çiçekler ile 2. sıra yapılıyor, sonra Yelpaze Modeli için Şiş ya da benzer bir şey kullandığınız da Oya çok daha güzel olur.

Eğer 6 numara şiş yok ise o zaman aynı kalınlıkta evde bulduğunuz farklı bir şey kullana bilirsiniz. Sayfanın altında bulunan Benzer Şiş ve Tığ Oyaları için diğer Oya Örneklerine de bakabilirsiniz.

sisle-yelpaze-yazma-oyasi
sisle-yelpaze-yazma-oyasi

Boncuklu Şiş Oyaları için burada göreceğiniz Çok Kolay Şiş Oya Örneği hoşunuza gidebilir ya da sitede ki menüde Yazmalar yazan bölümü inceleyebilirsiniz.

İnce Şişle Boncuklu Oya modeli için Kalın Şişleri olmayan hanımlar ellerinde ki Örgü şişleri ile buradaki Sıralı Şiş Oyası modelini düşünebilir.

yelpaze-sis-oya-modeli
yelpaze-sis-oya-modeli

Şişte Oya Modelleri için her türlü Oya Boncukları kullanabilir ve Basit Tığ Oyalarından ve İğne Oyaları için modelleri inceleyebilirsiniz.

Tek renkli Yaldızlı Tığ Oyası modeli en kolay Oyalar için çok beğenilen bu modeli de Bugün sizler için paylaştım.

Örgü Üçgen Şallar için tam 60 Tane Tığ işi Üçgen Şal Modelleri ve Örgü Virüs Şal Örnekleri ile birlikte 1 tane de Köşeden Örülen Şal modeli yapımı için buradan lütfen.

1 Comment

  1. Geri bildirim: ÇİÇEK ESİNTİSİ İĞNE OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir