El İşleri YELEK VE ŞAL ÖRNEĞİ AJURLU YELPAZE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

YELEK VE ŞAL ÖRNEĞİ AJURLU YELPAZE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

989
ajurlu-yelpaze-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-yelpaze-orgu-modeli-yapilisi

Sevgi hanım Şal,Etol ve Yazlık Şal Modelleri örmek isteyen hanımlar için Türkçe Videolu açıklamalı Ajurlu Yelpaze Örgü Modeli yapımını buradan izleyerek öğrenebilirsiniz. Ajurlu ve Örnekli Örgü İğnesi şişler ile örülen Örnekler dışında size Bugün Tığ işi Örnek anlatımlı videolar da paylaştım.

Bu örnek ile benzer bir isme sahip olan ancak Tığ kullanarak örülen Renkli Yelpaze Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz. Renkli ipler ile örülen bu örneği isterseniz tek renk ile örerek Tığ işi Şal,Tığ işi Örgü Yazlık Yelekler ve Etol modelleri yapabilirsiniz.

Serçe İzi Örneği Örgü şişleri ile örülen değişik güzel bir örnek.Açıklamalı fakat yabancı anlatımlı güzel bir örnek. Örgü Örnekleri Yazlık örgü modelleri isteyen hanımlara Örgü videoları bölümünde çok yeni ve farklı Örgü desenleri paylaştım.

Yelek ve Şal Örneklerini resimli ve Kaynanadili örgü modelinin Türkçe videolu anlatımı şeklinde geçenlerde sizinle paylaşmıştım.Bu sayfada da bir çok Tığ işi Anne Yeleği Örneği görebilirsiniz.

Son olarak adını Lalelerden alan Minik Laleler Örgü Deseni yine Sevgi hanımın bize sunduğu ve Türkçe videolu olarak paylaştığı güzel örneklerden.

ajurlu-yelpaze-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-yelpaze-orgu-modeli-yapilisi

Türkçe Videolu Açıklamalı Ajurlu Yelpaze Örneği Yapılışı izle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz