Menü Kapat

cicek-desenli-siyah-tulbette-kolay-tig-modeli

YAZMASI İPİ HAZIR OLANLARA OYA TARİFİ BİZDENEvet elinin altında Hazır İşlenecek Yazması,Tülbenti olanlara Çiçekli Basamaklı Oya Tarifini biz Hediye ederim dedik.Diyeceksiniz “Oya Tarifi her yer de var” Evet Ama bu sayfada en güzelleri var :)

Mütevazilik ten uzak İddialı bir Başlıkla Oya Modelini tanıttım.Oyaları ben yapmasam da bu güzel Oyaları alıp getirip sizlere sunmak ta bir marifet :)

Bugün bir de Kafesli Kenarlı Havlu Oyası Tığ modeli yapılışı da yayınladım.O Güzel Çeyizlik Havlu kenarı model Tarifini de aynı Hanım Sevgili Derya Hanımefendi yapıyor.

siyah-yazmasi-ile-tig-oyasi-basamakli-cicekler
siyah-yazmasi-ile-tig-oyasi-basamakli-cicekler

Yine modele geçmeden Kış Örgülerine Örnek arayan Dostlarıma Örnek Önereyim isterim.İsteyenler 2016 Örgü Modeli olan Eski ama eskimeyen Örgü Modellerinden Ajurlu Kutular motifi.

Sonbahar Sarmaşığı Şiş Örgüsü de aynı üstteki örnek kadar zarif.Her türlü Bayan ve Bebek örgüsü yapılır modellerden biri.

Siyah Çiçek desenli Yazma modeline 2 zincirle Tığ battı Yazma Kenarı kıvırması yapılıyor.İlk sıra Oya Modelin de Videoda Bahsedilen Tek Sıra Oyasını da burada görebilirsiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: BAŞLA DÜZ ÖR BİR BAKTIK ÇOK ŞIK PATİK OLMUŞ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir