Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YAZLIK 5 TANE TIĞLA KIZ BEBEK ÖRGÜ YAPILIŞLARI

YAZLIK 5 TANE TIĞLA KIZ BEBEK ÖRGÜ YAPILIŞLARI

10552
Nazarcacom-kiz-bebek-yazlik-5-orgu-tig-isleri
Nazarcacom-kiz-bebek-yazlik-5-orgu-tig-isleri

Kız bebek yazlık örgüler sizlere 5 tane yazlık Kız Bebeği örgü tarifi. 3 Yelek, 1 Etek ve 1 tane Tığ işi kız bebek elbise yapılışları.

Kız bebek yelek ve etek modellerine kışlık, baharlık olarak modelleri de giydirebilirsiniz. Her biri tığ ile çalışılmıştır.

Kız bebek elbisesini de içine bir body giydirerek yine baharlık ve yazlık örgü elbise olarak bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Tarifli Kız Bebek Örgü Anlatımları

Modellerin Her biri 1-2 yaş kız bebeklere göre hazırlanmış ve tarif edilmiş. Aynı zamanda Modeller daha büyük ve küçük bebekler için ilmek sayıları ile video içerisinde verilmiş.

Sizlere Tığ işi Salopet Mor örgülü Bahçıvan bebek elbise tarifini vermiştik. Arzu edenler ona da sayfamızdan ulaşabilirler.

Kız bebek yeleği modelleri robadan başlanan değişik, farklı çok şık. İkisi renkli, bir tanesi sarı renkli örülmüş.

Elbise modeli de yine robalı kloş etekli. Tığ işi modeli kız bebek etek modelinin boyutunu büyütebilir, isterseniz kız çocuklar için de modeli tığ ile örebilirsiniz.

Video içinde göreceğiniz yeşil pembe ve beyaz renk ile yapılmış olan 3 renkli yelek modeli robalı yelek modeli olarak tasarlanmış.

3 Renkli Robalı Bebek Yelek

Yeşil Yelek modelinde 1 adet 50 gram beyaz renkli iplik, 1 adet 50 gram yeşil renkli iplik, çok az miktarda pembe renk iplik kullanılarak hazırlanmış.

yesil-beyaz-pembe-3-renk-robali-bebek-yelek
yesil-beyaz-pembe-3-renk-robali-bebek-yelek

Yeleği Sizler istediğiniz renkler ile Bu yeleği ölebilirsiniz 3 adet düğme, 3 milim tığ ile model oluşturulmuş.

Sarı Robalı Yelek

İkinci Kız bebek örgü videosu anlatımlı tarifinde Sarı tığ işi bebek yelek modelini göreceksiniz. Arzu edenleri Bu modelin daha sonra şapka modelini de paylaşabilirim.

orgu-robali-kiz-orguleri-sari-yelek
orgu-robali-kiz-orguleri-sari-yelek

Sarı bebek yeleği için 1 adet 100 gram 330 metre İplik ile örülüp, 2 adet düğme ile tamamlanmış, 2,5 tığ kullanılarak 1-2 yaş ölçülerinde Sarı Şeker bebek yeleği adı altında paylaşılmış.


Tığ Örgü Robalı Yazlık Bebek Elbise

Tığ işi kız bebek elbisesi 3. videolu anlatımlı bebek örgüsü olarak sizlere sunuldu. Yine 1-2 yaş kız bebekler için yapılarak Elbise için 2 renk kullanılmıştır.

kiz-bebek-orgu-elbiseli-5-model
kiz-bebek-orgu-elbiseli-5-model

İsteyenler Resimde görüldüğü gibi fiyonklu saç bandı ile elbiseyi 2 parça takım halinde öre bilirler.

Elbisenin yapamadı da 1 adet 100 gramı 240 metre olan pembe bebek ipi, 1 adet 100 gram 320 metre beyaz renk iplik, 3 adet düğme ve 3 milim tığ kullanılmıştır.


Kız Bebek 1-2 Yaş Etek Yapımı

Tığ işi bebek etek modeli yine 1-2 yaş için hazırlanarak kemerden başlanarak örülmüş. Beli bir kurdele ile süs yapılmış, 1,5 adet 100 Gr ip ve 3 milim tığ ile model hazırlanarak tamamlanmıştır.

kiz-bebek-orgu-etek-anlatimlari-sesli-5-modelli
kiz-bebek-orgu-etek-anlatimlari-sesli-5-modelli

Çizgi Desenli Robalı Yelek

Sonuncu modelimizde yine Robalı Trabzan ve zincirler ile hazırlanan toplamda 3 renk ile örülen yelek modeli.

robali-kiz-bebek-yelek-5-model
robali-kiz-bebek-yelek-5-model

Çizgi desen şeklinde modelli olarak hazırlanan bu bebek yelek 12-24 ölçülerinde anlatılıp, 3 yaşına kadar kullanılabilir boyutlarda.

İstediğiniz marka ve renkli iplikler ile modeli hazırlayabilir 4-5 adet düğme ile tamamlayabilirsiniz. 3 numara tığ ile örülen bebek yeleği ile modellerin yapımını izleyebilirsiniz.

Kaynak Videolar:Ece’nin Örgüleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz