dantel-yaprakli-oda-takimi-tarifi


YAPRAK MOTİFLİ DANTEL ODA TAKIMI TARİFİ

Danteller, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Dantel Tarifleri Videolu yapılışları için Şimdi çok şık Ortada Yuvarlak Çevresinde Yapraklı Motifli Dantel Oda Takımı baştan sona Model anlatımı Çeyizlik Oda Takımları örmek isteyenlere.

Model Yatak Odası takımı olarak yapılmış Emine hanım çok güzel Dantel yapılışını bizler için anlatmış. Dantel ipi olarak Altınbaşak Gold Dantel ipi kullanmış.

yaprakli-dantel-oda-takimi
yaprakli-dantel-oda-takimi

Geçen aylarda Yazın Çeyizlik Dantel Modelleri istekleri için yayınladığım Halkalı Oda Takımı çok beğenilmişti. Danteller bölümüne bakanlar İncili,Boncuklu,Halkalı değişik Dantel Örnekleri görmüşlerdir.

Yatak Odası Dantel Takımı 6 ya da 12 Adet yapabilirsiniz.Bu Modeli Salon Danteli olarak ta kullanabilirsiniz.Değişik Vitrin Dantelleri ve Modelleri Bu Yaz sizlere sitem de sunmuştum.

Modelin ortasındaki Yuvarlak Motif yapıldıktan sonra Yaprak Motifleri yapılarak son sıraların da Birleştiriliyor ve bitiriliyor.
Dantel Oda Takımı Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir