YAPRAK MOTİFLİ DANTEL ODA TAKIMI TARİFİ

dantel-yaprakli-oda-takimi-tarifi
dantel-yaprakli-oda-takimi-tarifi

Dantel Tarifleri Videolu yapılışları için Şimdi çok şık Ortada Yuvarlak Çevresinde Yapraklı Motifli Dantel Oda Takımı baştan sona Model anlatımı Çeyizlik Oda Takımları örmek isteyenlere.

Model Yatak Odası takımı olarak yapılmış Emine hanım çok güzel Dantel yapılışını bizler için anlatmış. Dantel ipi olarak Altınbaşak Gold Dantel ipi kullanmış.

yaprakli-dantel-oda-takimi
yaprakli-dantel-oda-takimi

Geçen aylarda Yazın Çeyizlik Dantel Modelleri istekleri için yayınladığım Halkalı Oda Takımı çok beğenilmişti. Danteller bölümüne bakanlar İncili,Boncuklu,Halkalı değişik Dantel Örnekleri görmüşlerdir.

Yatak Odası Dantel Takımı 6 ya da 12 Adet yapabilirsiniz.Bu Modeli Salon Danteli olarak ta kullanabilirsiniz.Değişik Vitrin Dantelleri ve Modelleri Bu Yaz sizlere sitem de sunmuştum.

Modelin ortasındaki Yuvarlak Motif yapıldıktan sonra Yaprak Motifleri yapılarak son sıraların da Birleştiriliyor ve bitiriliyor.
Dantel Oda Takımı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*