BONCUKLU HALKALI DANTEL ODA TAKIMI TÜRKÇE VİDEOLU

boncuklu-halkali-oda-takimi-dantel-yapilisi
boncuklu-halkali-oda-takimi-dantel-yapilisi

Dantel Boncuklu ve Halkalı Motifli Oda ve Vitrin Takımı Yapılışı Türkçe Videolu anlatımı ile. Çeyizlik Boncuklu Vitrin takımı 2 renkten oluşuyor Motiflerin birleşimi ile yapılıyor.

Aynı şekilde motifleri yan yana yaptığınızda daha küçük halkalar ile Havlu Kenarı Danteli olarak burada çok benzer bir model görebilirsiniz.

ceyizlik-boncuklu-oda-takimi-yapilisi
ceyizlik-boncuklu-oda-takimi-yapilisi

İncili Havlu Kenarı Örneği bu modelin Havlu kenarı Örneği olarak yapılmış olanı için burada Dantel Havlu kenarı modeline bakabilirsiniz.

Boncuk ve Halka kullanmadan yapılan Dantel Vitrin Takımı için burada daha önce anlattığım Dantel Dersleri bölümünde göreceğiniz modele de bakabilirsiniz.

dantel-boncuklu-halkali-motifli-oda-vitrin-takimi
dantel-boncuklu-halkali-motifli-oda-vitrin-takimi

Son yazımda size Dalgalı Ajurlu Yelek Modeli adında harika bir Şiş işi Örgü Motifi paylaştım.Türkçe videolu Yelek örneği burada

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*