YALANCI BONCUK OYASI TARİFİ

yalanci-boncuk-oyasi-tarifi
yalanci-boncuk-oyasi-tarifi

Kırımızı ve Beyaz Boncuklar ile Yalancı Boncuk Oyası İğne Oyasından Tığ Oyası çevrilmiş modeli Yazmalara Videolu Tarifi izleyerek öğrenip yapabilir Şık Yazmalar ile Çeyizlik Hazırlıklarını yapabilirsiniz.

Öncelikle Boncuklar belirli bir Simetri ile ipe dizilerek başlanıyor. Her Papatya motifi için sıralama katlanarak gidiliyor.

yalanci-boncuklu-tig-oyasi
yalanci-boncuklu-tig-oyasi

İlk Çiçek Motifi için. 1 kırmızı 1 beyaz 2 kırmızı 1 beyaz 2 kırmızı 1 beyaz 1 kırmızı 1 beyaz 3 kırmızı 1 beyaz 3 kırmızı şeklinde Boncukları ipe dizmelisiniz.

Bu sıralama bir ara çiçek içindir.Videoyu izlediğinizde ta olarak ne yazdığımı daha rahat anlayabilirsiniz. Model için Kırmızı ve Beyaz Boncuklar kullanılıyor.

İplik olarak Yeşil Oya ipi ile modele başlamadan önce Boncukları sayılı olarak dizmeyi unutmayınız. Serum halkaları en küçüğün bir boy daha büyük olanlarından Çiçeğin yaprakları için gerekiyor.

Günün İğne Oyası Model anlatımı için de buradan Çarklı Çiçekli Oya Modelini görebilirsiniz.

Yalancı Boncuk Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 14 KOLLU ÇİÇEK MUTFAK HAVLUSU OYA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*