ÜSTÜ KİRPİKLİ ORTASI FISTIKLI KARA YAZMAYA SIRALI OYA YAPIMI
Ustu-kirpikli-ortasi-fistikli-kara-yaza-oyasi

ÜSTÜ KİRPİKLİ ORTASI FISTIKLI KARA YAZMAYA SIRALI OYA YAPIMI


Kara Yazmalara Oya Tarifleri hep sevdiğim modellerden oluyor. Aynı Oya Hanım Oya Modelleri Tığ Oyaları da bu güzel çalışmayı “Hemen Bitse de Takıversem ” Tığ oyası adı ile Videolu Tarifi beğenenlere sunulmuş.

Bende çok Beğendiğim için  3 Sıralı Tülbent Oyası detaylı videosunu sizlere sundu. Siyah Yazmaya Hangi Renk Oya İpleri Kullanılır? sorusuna bu model de güzel bir cevap verilmiş.

Renkleri çok ağır ve zarif bir model çıkarmış ortaya.Elbette farklı renkler de olur ama her örneği gösteren renkler olduğu gibi burada Gold rengi de olabilirdi.

fistikli-kirpikli-zincirli-siyah-yazmaya-oya
fistikli-kirpikli-zincirli-siyah-yazmaya-oya

Renk seçimin de tamamen özgürsünüz.Kara Yazmaya Açık Renkler kullanmayı sevenler de kendi tarzlarına göre modeli uygulayacaklardır.

Kara Yazması Desenli ve Çiçekli olanlara da Bu Oyanın Tarifine bakarak İğneden Çevirme Yeni Oya Modelini Fular,Yazma ve Havlu Oyasını olarak Çeyizlere koyabilirsiniz.

kara-yazmaya-ustu-kirpikli-tig-oyasi
kara-yazmaya-ustu-kirpikli-tig-oyasi

İlk ve Son Sırada ki Kirpikler Siyah renkle Orta sıra ara Fıstıklar Eflatun rengi ile yapılmış. İlk sırasın da Zincir Oyası Tekniği 2. sırada Fıstık 3. sırada da Yine Siyah kullanılıyor. Oya Hanım İnstagram Oyaları ve Oya Hanım Kanalına bu model için Teşekkürler

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın