UÇTAN AJURLU ARTIRMALI İKİ ŞİŞLE PATİK MODELİ

uctan-ajurlu-2-sis-orgu-patik
uctan-ajurlu-2-sis-orgu-patik

2 Renk Patik ipi ile 3 numara Örgü Şişleri ile çabuk örülen Uçtan Ajurlu Artırmalı Modeli ile İki Şiş işi Bayan Patik yapımı Videolu açıklamalı.

38 Numara Ayaklara göre yapılan Patik modelini daha büyük ya da daha küçük yapmak için yanlarda yapılan 14 sıra haraşo sayısını artırarak 39-40 numara Patik örebilir ya da 14 Sıra haraşo yerine 10-12 sıra ile 36-37 numara Patik yapabilirsiniz.

iki-sisle-uctan-ajurlu-2-renk-bayan-patik
iki-sisle-uctan-ajurlu-2-renk-bayan-patik

Önden başlanan Patik İlmekleri artırılıyor ve büyütme ya da küçültme için ön burun bölümüne hiç dokunulmuyor sadece yan örgü sırası artırılıyor.

11 İlmek ile Başlanan Kadın Patik ilk sıra ters örgü ile yapılır. 2. sırada 3 ilmek düz örülür artırma düz 5 düz ilmek şeklinde yapılır Artırmalar Ters örgü şeklinde yapılır.

Yine Uçtan Başlamalı Patik Modeli olan Üzeri iki kat çiçek ile süslenen Kadın Patik örneği için diğer modeller burada.

Uçtan Ajurlu Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*