Masa-pecete-uc-dantel-sehpa-orgusu


ÜÇGEN OLURSA PEÇETE DANTELİ YA DA SEHPA MASA DANTELİ YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Küçük,küçük Motiflerden oluşan yapımı çok kolay çok Basit Çok Amaçlı Dantel Örgü Motifleri Sehpa Örtüsü,Masa Danteli ya da üçgen kullanıldığın da Peçete ucu Danteli gibi Modeller de kullanabileceğiniz Şık bir Motif.

Motiflerin birleşimi ile 3 yapraklı Yonca şeklini alan Motif ekleme yerleri bu şekil de ayrı güzel görünüyor.Zaten çok küçük olan Örgü Motifler son sırasın da birbirine ekleniyor.

Motif ortaları inciler dikilmeye müsait.Boncuklu Fiskos Dantel Örtüleri,ya da daha kalın ipten Yatak veya Divan örtüleri evinize Bahar havasını getirecektir.

minik-motiflerle-mavi-dantel-tarifi
minik-motiflerle-mavi-dantel-tarifi

6 Motifle üçgen yapılırsa Peçede Örgü Uç Danteli ya da 12 motifle Sehpa,Tepsi dantelleri olur diye düşünüyorum.

8 zincirden halka yapın uçlarından birleştirin ve kapatın.8 zincir çekin yuvaya girin minik bir halka ile yeni bir yuva.Burayı iyi izleyin 8 zincirden başlanıyor sonra 7 sonra 6 zincirle ilk sıra kafesleri yapılıyor.

DANTEL TIĞ ÖRGÜ KADIN YELEK TARİFİYLE MODELLER

İsterseniz önceki Örgüler den Dantel Örgü Yelek Tarifi ve Örgü işi Çeşitli modeller de Kadın Yelek Modellerine buradan bakabilirsiniz.

cok-kullanisli-dantel-orgu-tarifi-mavi-orgu
cok-kullanisli-dantel-orgu-tarifi-mavi-orgu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÜÇGEN OLURSA PEÇETE DANTELİ YA DA SEHPA MASA DANTELİ YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir