Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI YARIM YELPAZE ŞİŞ İŞİ ÖRNEK YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI YARIM YELPAZE ŞİŞ İŞİ ÖRNEK YAPILIŞI

568
yarim-yelpazeli-orgu-modeli-yapilisi
yarim-yelpazeli-orgu-modeli-yapilisi

Sevgili Şerie hanım Bugün bu Mübarek Cuma gününde çok şık bir Örgü örneği olan Şiş işi Türkçe Videolu açıklamalı

yarim-yelpazeli-orgu-modeli-yapilisi
yarim-yelpazeli-orgu-modeli-yapilisi

Yarım Yelpaze Örgü Modelini göstermiş.Size bu örneği zevkle tanıtıyorum çünkü gerçekten çok güzel bir Örgü Modeli.

Şerife hanım bu örneği 2 değişik ip ile göstermiş.Örgü esnasında Beyaz ince ip ile örülen çok daha şık olmuş.Ancak Lila rengi kalın örgü ipi ile örülen örnek daha kaba görünüyor ancak örnek yine de çok hoş.

Yarım Yelpaze Örneği kenarları için Su Yolu Örneğini kullanmış.Su yolu örneği nasıl örülür? burada tek model olarak görebilirsiniz. Ancak su yolu örgü modeli bir de 3’lü Su Yolu Örgüsü olarak ta yapılıyor ona da buradan bakabilirsiniz.

Yarım Yelpaze Örgü Desenini daha önce Sevgi hanım dan Minik Yelkenler örneği olarak burada nasıl örülür? izlemiştik.Örnekler arasında minik ve her iki örneği de şıklaştıran küçük detaylar bulunmakta.

Yarım Yelpaze Örgü Örneği 13 ilmek üzerine kurulmaktadır. Ancak kenarlara konulan düz ilmeklerin sayısını artırmak isterseniz o zaman 15 ve katları ile örneği çıkarabilirsiniz. Zaten bu detayları Şerife hanım videosunda da anlatıyor.

Sizler için az önce Örgü Arşivimde bulunan Pinterest,İnternetten ve Facebooktan Alıntı Örgü Desenlerinden ve 2 şık Türkçe videolu örnek anlatımı olan sayfaya buradan bakarak Yelek örmek için en güzel örnekleri ve değişik Örgülere buradan bakabilirsiniz.

Yarım Yelpaze Şiş İşi Örgü Modeli Türkçe Videolu Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz