TÜRKÇE TARİFLİ TAVŞANLI PEMBE BEBEK BATTANİYE

tavsanli-motifli-pembe-bebek-battaniyesi
tavsanli-motifli-pembe-bebek-battaniyesi

Daha önce 2013 ve 2015 Yıllarında sizler ile Tavşan Motifli Bebek Battaniye Modelinin biraz daha değişik modellerini yayınlamıştım.Bugün de Türkçe Videolu Tarifi ile Motifli Tavşanla Battaniye yapılışını göreceğiz.

Önceki modelleri yabancıların anlatımını yaptığı videolar ile yayınlamıştım.Ancak Türkçe olarak yapılmasına çok sevindim.İsteyen de çok oluyordu artık öğrenmek isteyen her kez yapabilir.

ponponlu-tavsanli-motifli-bebek-battaniyeleri
ponponlu-tavsanli-motifli-bebek-battaniyeleri

Şiş Örgüden Pembe Şal Modelini de az önce sayfamda Yeni Şal Modelleri ve Tarifleri arayan hanımlar için burada sundum.

Battaniye 3 renk Lif ipi ile yapılıyor.Siyah renk olan ipin Lif ipi olması gerekmez.En çok Pembe sonra da Beyaz ve Siyah Renkler gerekiyor. Tabi siz burada Pembe ve Beyaz Yerine farklı renkler düşünebilirsiniz.

pembe-tavsanli-battaniye-yapimi
pembe-tavsanli-battaniye-yapimi

Bebek İpi ile de yapabileceğiniz Tavşan Battaniye 2 numara Tığ ile Motifler yapılıyor. Sonra Ponponlar yapılıp dikildikten sonra Motifler birleştiriliyor.
Pembe Tavşanlı Bebek Battaniye Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 RENKLİ BATTANİYE KENARI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*