TÜLLÜ KENARLARI SATEN KURDELELER İLE YAPILAN ÇİÇEK

Tuhafiyelerde satılan ortası Tüllü kenarları Saten Kurdeleler ile yapılan Çiçek çok güzel. Çiçek yapmak isteyenler için yapılışı oldukça kolay olan bu güzel Çiçekten yapmak isterseniz Resimli talimatları takip edebilirsiniz.

Bir çok el işi Dıy ve craft çalışmalarında, giysi ve toka süslemelerinde kullanabilirsiniz. Keçe el işi ile uğraşanlar Dekor amaçlı bu güzel çiçekleri çalışmalarında kullanabilirler.

Kumaştan ve Keçeden yapılan hatta karton ve kağıttan yapılan inanılmaz güzellikteki Çiçekleri sitemizde Resimli açıklamalı olarak görebilmeniz için Sitedeki arama kutusuna Çiçek yazarak aramanız yeterli.

Gelelim bu gül Tüllü ve Saten kurdeleden yapılan çiçeğin yapım aşamalarına. Küçük yuvarlak bir kartonun üzerine tutkal ya da yapıştırıcı sürünüz.

Fotoğraflardaki gibi spral şeklinde kurdeleyi yapıştırınız. Ortasına düğme dikerek ya da örgü minik çiçekler dikerek kullanabilirsiniz.

tullu-satenli-kurdelelerden-cicek-yapilisi
tullu-satenli-kurdelelerden-cicek-yapilisi
tullu-satenli-kurdelelerden-cicek-yapilisi
tullu-satenli-kurdelelerden-cicek-yapilisi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir