Dekorasyon TÜLLERLE EV DEKORASYONU

TÜLLERLE EV DEKORASYONU

2499
tullerle-ev-dekore-fikirleri

Tüllerle Sünnet Çocuğu Odası, Doğum günü Ev Süslemesi Dekore Fikirleri

Ev Dekoru ve Evi süslemek için Evde Tüllerden Neler yapılır? Yakında Sünnet yapacak Sünnet anneleri Sünnet Odası Nasıl Süslenir diye düşünmeye son burada gördüğünüz gibi Tüllerle harika bir Sünnet Çocuğu odası hazırlayabilirsiniz. Bakmayın resimde Pembe Tüller kullanıldığına onlar Sünnet olan Abilerinin , kardeşlerinin odalarını kıskanan benim odamı da süsleyin diyen minik kızlar için.

Tüllerle ev Dekore fikirleri hepsi birbirinden şık,şirin ve güzeller. Tabi sadece Sünnet odası süslemek için değil. Doğum günü ev süslemelerinde, Parti organizasyonlarında, Kızlarınıza özel bir sürpriz yapmak istediğiniz de her zaman kullanabileceğiniz harika Tülle Ev Süsleme Fikirleri.

Tüllerin üzerilerine parlak inciler, boncuklar diktiğiniz de alttaki resimdeki yatak kenarı için kullanıldığındaki gibi şık duracaktır.

Fiskos sehpalarının çevrelerini tüllerle süsleyebilir, Perdelere tüllerden renkli şeritler yapabilir , Kapı çelengi için Tüllerle Çelenk yapabilirsiniz. Daha alttaki resimlerdeki gibi taşlı tüllerle ponponlar yapıp evin kapılarının pencerelerinin üzerine asabilirsiniz. Buyurun beraber bakalım ne güzel 2014 Tül ile Ev süsleme

tullerle-ev-dekore-fikirleri
tullerle-ev-dekore-fikirleri
top-ponpon-tuller
top-ponpon-tuller

Üsteki resimde küçük bir kız odası nasıl süslenir beraber gördük. Yeni doğan bebek odası süslemesi nasıl yapılır sorusu içinde bir yanıt almış olduk böylelikle
diy-wedding-pom-pom
Üsteki ponponlara parlak oya pulları yapıştırmışlar altaki resimde Tüllerden Nasıl Pon pon yapılır görebilirsiniz.
diy-wedding-pom-pom-nazarca

tullerle-ev-dekorasyonu-resimleri
tullerle-ev-dekorasyonu-resimleri

Doğum günü davet organizasyonu için Tüllerle süslenmiş ev ne kadar harika görünüyor değil mi? Kapı çevresindeki pembe tüllerden çerçeve ve masanın çevresindeki tüllü süsleme harika görünüyor.
tüllerle-ev-dekorasyonu-sehpa-nazarcacom

tüllerle-ev-dekorasyonu-sehpa-nazarcacom-1
Burada tülden keseceğiniz uzun şeritleri nasıl bağlayacağınızı net olarak görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz