Dekorasyon PLASTİK RENKLİ ŞİŞELER İLE DEKORATİF KAPI ÇELENGİ SÜS

PLASTİK RENKLİ ŞİŞELER İLE DEKORATİF KAPI ÇELENGİ SÜS

364
renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi

Plastik küçük Meyve suyu ve Soda şişeleri ile Dekoratif Noel Kapı Süsü,Kapı Çelengi Yapılışı.Nelerden Kapı Süsü Yapılır Resimli olarak bir çok çalışma için nazarca.com hobi bölümüne bakabilirsiniz.

Noel biz Türklere ait bir kutlama olmadığının elbetteki bende farkındayım. Fakat bizler de Yılbaşı için hazırlıklar ve eğlenceler hazırlar yeni bir yıla yeni umutlar ile girmeyi kutlarız.

Yabacı Ülkelerden giren Arkadaşlarımız için Noel ve Cadılar bayramlarında süs olabilir. Aynı zamanda Evde Dekor amaçlı Kapılara ve evin duvarına süs diye asılan bu Kapı Çelengi süslemeler Yeni doğum yapan Anneler Bebek odası kapısına asar.

Sünnet çocuğunun odasını süslemek için kullanırlar. Çeyiz serilen evlerde gelin ve damadın oda kapısına yani süs ve Dekorasyon amaçlı Kapı Simidi kullanabilirsiniz.

Malzemelere gelince,Marketlerde satılan renkli küçük soda ve meyve suyu şişeleri var onlardan boyamadan kullanabilirsiniz. Ya da sizde sprey boya ile resimdeki gibi yaldızlı veya metalik boya ile boyayabilirsiniz.

Kapı çelengi için yuvarlak kalın bir tel,Kasnak,Sünger simit,Denizde kullanılan Simitler ile bir çok malzeme kullanılıyor.

renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi
renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi

renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-1 renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-2
Şişeleri altına yakın bir bölümden keselim.
renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-3 renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-4
içten görünüşü ve diplerine delik açalım.
renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-5 renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-6
Delik açmak biraz zor bunun için ucunu tüp ile ısıttığınız örgü şişi ya da sivri bir şey çok işe yarayacaktır.Resimdeki sıralama yapılacak.Bu şekilde sırayla kasnağa ya da tele sıkıca geçirin.
renkli-plastik-siselerden-kapi-susu-celenk-yapilisi-7
Handmade-Dıy-Christmas Door Wreath-Weihnachten Türkranz-Guirlande de Noël Porte-Julen Door Wreath-Julen Door Wreath-Kerst Deur Krans-Julen Dörr Krans-Natale Door Wreath

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz