TÜL ÇORAPLARDAN IŞIKLI ÇİÇEK YAPMA


Dekorasyon, Hobi, Nasıl Yapılır

Özellikle evinden para kazanmak için kendine iş sahası yaratmak isteyen Bayanlar için paylaştığım Tül Çoraplardan Işıklı  Çiçek Yapma Projesi.

Evet hanımlar artık evlerimizde boş vakitlerimizde eşlerimizin omuzundaki evi geçindirme yükünü hafifletmek onlara bu yolda destek olabilmek için bizlerde bir şeyler yapmak zorundayız.

Yabancı ülkelerde ki neredeyse tüm kadınlar evlerinde bu tarz etkinlikler yaparak çevrelerine satıp ek kazanç sağlıyorlar. Malum hayat pahalı geçim çok zor.

Bir çok kadın Evde ne yapabilirim Para Kazanmak İçin diye bir çıkış noktası arıyor. Lütfen hiç bir şeyi denemeden “amaaann ben yapamam” demeyiniz. Bakın ben 3 çocuk Annesi İlkokul mezunu bir bayanım.

Yaşım 41 bundan tam 7 yıl önce Bilgisayar kullanmayı dahi tam olarak bilmiyorken Sevgili eşime  destek olabilmek için Bilgisayarda ne yapabilirim diye bocalarken kendimi site yapma hevesi içinde buldum

Site yapmak hakkında hiç bir fikri olmayan İlköğretim mezunu bir kadın için başlangıçta çok zorlandım. Geçen seneler içinde Azmim ve Hırsım sayesinde kendimi geliştirdim.

Gün geldi işi bilen hocalarımıza,dostlarıma üye olduğum forumlardaki Webmaster arkadaşlarıma sorarak öğrendim. Gün geldi İnternet’ten araştırdım deneme yanılma yoluyla boza yapa öğrenerek kendimi geliştirdim.

Bir süre sonra Google ile çalışmaya başladım. Şu anda sadece sitem üzerinden Reklamlardan gelen kazancım ayda 1000 tl üzerinde.

Sitemde ayrıca Firmaların,Markaların,Ürünlerin Tanıtım yazılarını yayımlayarak ayda 100-200 tl arası bir gelirle kazancımı 1,500 tl civarlarına getirdim.

Tam olarak 7 yıldır site yapıyor ve 5 yıldır her ay düzenli olarak her ay artan bir kazançla maaş alıyormuşum gibi sabit bir gelire sahip oldum.

Amacım buradan kendimi övmek değil sadece size Hayatta istediğiniz her şeye sahip olabileceğinizi , kendinize güvenmenizin ve çok emek verdiğinizde başaramayacağınız iş olmadığını göstermek istiyorum.

Yabancı bayanlar evlerinde bu tür Hobi ile alakalı güzel şeyler,el işleri vs gibi şeyler yaparak kazanç sağlıyorlar. Biz Türk kadınları çok zeki,becerikli ve yetenekli kadınlarız.

Kesinlikle umudunuzu yitirmeyiniz. Bir şeyi yapmak istediğinizde yapamadığınızda lütfen pes etmeyiniz sonuna kadar, başarıncaya kadar mücadeleden vazgeçmeyiniz.

Bakın sitemde sizler için paylaştığım neredeyse tüm içerikleri mi nasıl yapacağınızı Resimli ve açıklamalı olarak sizlere sunuyorum. Bakın Hobi bölümünde, Fimo hamuru ,El işleri ve Dekorasyon bölümlerinde bir çok güzel Projeler var.

Onları inceleyiniz mutlaka sizlerinde yapabileceği şeyler bulacaksınızdır.

Sizlere sunduğum Şekerden ve Krapon kağıdından Nasıl Çiçek Yapılır? ya da Çikolatadan ve Krepon Kağıdından Çiçek Yapılışı sayfalarımıza da bakabilirsiniz.

Sizler için Nasıl Bayan ince çorabından Organize Tülden Çiçek Yapılır Videosunu da ekledim. Alttaki videoyu izleyerek daha çok fikir sahibi olursunuz.

Şimdi gelelim alttaki led ışıklar takılan Külotlu renkli ince bayan çorapları ile nasıl çiçekler yapabileceğinize. Öncelikle buradaki sayfamıza bakınız. Tel ve Tül İle Nasıl Çiçek Yapılır?

Tül İle Nasıl Kelebek Yapılır sayfamızı da inceleyebilirsiniz.  Tel ve Tül İle Nasıl Lale Yapılır bu sayfamızda videolu olarak detayları görebilirsiniz.

Bu üste  verdiğim ve sizlere daha bir çok Tül ile yapılan çiçeklerin yapılışlarını sunacağım. Mutlaka sitemde yeni modeller bulabileceksiniz. Siz yeter ki sitemi Facebook’ta beğenin ve takipte kalın.

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar
ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-2

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-8

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-3

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-1

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-9

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-6

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-5

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-7

ince-tullerle-yapilan-harika-cicek-lambalar-4

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

33 thoughts to “TÜL ÇORAPLARDAN IŞIKLI ÇİÇEK YAPMA”

    1. Esra hanım Tül çorap kumaşları Tuhafiye ve kumaş satan Manifaturacılara çiçekler için tel çiçekçilerde led ışıklarda Elektrikçide bulabşlirsiniz. Ancak internet üzerinden online hobi malzemeleri satan sitelerden de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir