Güzellik,Bakım TOPUZ SÜNGERİ İLE KOLAY VE ŞIK ÖRGÜLÜ SAÇ MODELİ

TOPUZ SÜNGERİ İLE KOLAY VE ŞIK ÖRGÜLÜ SAÇ MODELİ

2611

Kendi saç Modelinizi yaratmak için Toka satılan dükkanlardan alacağınız Topuz Süngeri ile Ev de kolay Örgülü Saç Topuzu yapabilirsiniz.

Saç süngeri At kuyruğu şeklinde toplanan saça takılır ve tüm saç Resimli Saç Modeli yapma resimlerinde gördüğünüz gibi lastik yardımı ile Topuz dininden tutturulur.

Ben bu Modeli okula giden kızlarıma uyguluyorum.Fakat ben Saç Örgüsünü bu kadar güzel yapamadığım için saçın çevresinden örüyor ve topuzun etrafına sararak yapıyorum.

Eğer Topuz Süngeri bulamazsanız Ev temizliğinde kullanılan büyük süngerlerden halka şeklinde ortası delik yuvarlak bir sünger keserek kullanabilirsiniz.

Burada süngerin rengi çok ta önemli değil zaten saçın içinde kalan Sünger hiç bir şekilde görülmüyor.

Kadınca adlı menüde Güzellik ve Bakım önerileri yanı sıra kendi saçınızı kediniz yapabileceğiniz Günlük Saç Modelleri ve Abiye saç Modelleri görebilirsiniz.

Ev Yapımı Saç Maskesi ve Ev de yapılan Bakım kremleri ile doğal maddelerden yapılan Kremler ile saçlarınız daha gür ve sağlıklı olacaktır.

Işıl,ışıl parlayan ve dökülmeyen saçlar için Çözüm isteyenlere tavsiye ettiğimiz ev yapımı saç ürünlerine bakabilirsiniz.

Yoğurt maskesi ile saç bakımı yaptığınızda hem canlı,parlak ve daha sık saçlarınız olacaktır.

topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi

topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-2
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-3
lastik ile topuzun diniden sıkıca tutturunuz.
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-4
Bu şekilde öremezseniz tek bir örgü örün ve bu örgüyü Topuzun çevresine sarın sonra firkete veya toka ile tutturun.
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-5
a
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-6
a
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-7
topuz-sungeri-ile-orgulu-sac-modeli-yapimi-1

6 YORUMLAR

  1. Dilek hanım böyle düşüngün için çok teşekkürler beni mutlu ettin sevindim. inşallah sohbet etmeyi çok isterim candan yürekten bir dostum kardeşim arkadaşım olmasını sohbet etmeyi çok isterim,inşallah hayat süprizlerle dolu belki bizede hayat süpriz yapar :)) demeki insan çok uzakta olsada sizin gibi kendini yakın hissettiriyor .Yakınındakıde kendini uzak hissettiriyor
    . şimdi ben sizi fazla meşgul etmeyeyim yine yazışırız işleriniz kolay gelsin görüşmek üzere :))saygı ve sevgilerimle.

  2. çok teşekkürler Zeliha hanımcım :) Nasip belki bir gün görüşür kadın kadına sohbet ederiz :)

  3. Zeliha hanımcım yazdıklarınız bana hiç komik gelmedi aksine beni mutlu etti. Bir insanın hakkımda böyle hissetmesi bana sempati duyması ne güzel. :)

  4. Dilek hanım bu yazdıklarım size komik gelebilir içimden gelen sizi kendime çok yakın hissediyorum sebebini bilmiyorum komik gelebilir hiç tanımadıgın görmedigin bir bayan sizi kendine yakın hissediyor.belki bu sözlerim sizi gülümsedebilir.olsun gülmekte güzel.kusura bakmayın destan gibi çok yazdım rahatsızlık verdimse özürdilerm rahatsız olursanız söyleyin yazmam kırılmam olurmu işlerinizde ALLAH kolaylık versin saygı ve sevgilerimle. { zeliha }

  5. Günaydın Dilek hanım nasılsınız ?işlerinizde ALLAH kolaylık versin.sizin yaptıklarınız çok hoşuma gidiyor sagolun.izmirlisiniz resimlerinizi çoçuklarınızı gördüm ALLAH bagışlasın.benimde izmirde yaşantım oldu.Buca şirinyerde çok oturdum.size karşi bende sıcaklık var sizi kendime çok yakın hissettim bunu anlatması çok zor. keşke bir gün yüzyüze görüşebilsek ama kısmet gerçekten içimdeki size karşı bu sıcaklıgı sevgiyi anlatamam nedenini bilmiyorum kusuruma bakmayın kalbimin sesiyle yazdım rahatsızlık verdimse özür dilerim.yaptıklarınız çok güzel teşekkürler.ALLAHA emanet ol.saygılarımla :))

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz