2019-sepet-oyasi-tigla-koprulu-sepet-modeli


TIĞLA VE İĞNE İLE 2019 YENİ SEPET OYASI YAZMA TARİFLERİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Hem Sepet İğne Oyası Modeli hem de Sepet Tığ Oyası modeli ile Aynı Oyayı Tığla ve İğne ile nasıl yapabiliriz Bu 2 anlatımlı Oya Dersi videoları ile göreceğiz.

Tığla yapılanı Yeni Sepet Oyası Model Anlatımı Derya hanımdan bize 2019 Yeni Oya Tarifi ile Yazmalar ve Havlular için de Oya Tasarımı yapılışı.

Oya ve Dantel Dünyası Tığ Oyaları için den seçerek sunduğum Sevgili Derya hanımdan Köprülü Sepet Oyası Modelini Havlu kenarı için de kullanabilirsiniz.

tig-isi-sepet-oyasi-tarifi
tig-isi-sepet-oyasi-tarifi

İğne Oyası Sepet modelini Derya hanımcım Tığ Oyası Sepet Oyası olarak uyarlamış.İğneden Tığa Sepet İplik oyası için 3-4 Renk-22 numara Tığ kullanılıyor.

MEKİK OYASI NASIL TIĞ OYASINA ÇEVRİLİR? PRATİK YAPILIŞI

Mekik Oyası Tığla Yapılışı gösterilen bu Model özün de Mekik ile yapılmakta.Pratik Oya Yapılışı ile çok kolay gelecektir.

igne-oyasi-sepet-ornegi
igne-oyasi-sepet-ornegi

Videoda Derya hanımın gösterdiği İğne Oyası Sepet Modelini de Marifetli Eller İğne Oyası kanalından sizler için Ayşegül hanım Tarif ediyor.Ben de her iki hanım da videolarını paylaştım.

yeni-sepet-oyasi-orgusu
yeni-sepet-oyasi-orgusu

Sepet Oyası Tğ Modeli Videosu

Sepet Oyası İğne Modeli Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TIĞLA VE İĞNE İLE 2019 YENİ SEPET OYASI YAZMA TARİFLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir