TIĞLA GÖZLÜ BAYAN YELEK ANLATIMLI

tigla-gozlu-yelek-modeli
tigla-gozlu-yelek-modeli

Gözü Tığ İşi Yelek Anlatımı-Tığ işi Örgü Kazaklara,Hırkalara ve Yeleklere çok yakışan görünüşü karışık gelse de yapmakta zorlanmayacağınızı düşündüğüm Örgü Gözlü Tığ Modeli videolu yapılışı ile zorluk yaşamazsınız.

Trabzan ve Zincir örgü teknikleri ile oluşan Örgü Modelini ben Bayan Hırka modelleri için kullanıldığını gördüm ve Düzgün Örgü tekniği ile  Yazlık ve Mevsimlik Örgülere de çok yakışacağını düşünüyorum.

tig-isi-gozlu-yelek-aciklamasi
tig-isi-gozlu-yelek-aciklamasi

Sevda hanım Yeleğin sayılarını anlattığı gibi Tığ İşi Yelek Kol kesimi hakkında da bize küçük bir Örnek ile Kol Kesimini nasıl yaparız gösteriyor.

Tığla 5-7 Yaş Kız Yelek Modeli için de Sevda hanımın sunduğu diğer Kız Çocuk Yelek anlatımını burada bulabilirsiniz.

Bunlar zor gelenlere de Tek Parçalı Bayan Yelek yapılışı olan Dikdörtgen örülüp sonra değişik dikme tekniği ile Yeni bir Bayan Yeleği Açıklamalı anlatımı da burada.
Tığla Gözlü Yelek Anlatımı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*