Örgü Modelleri TIĞLA DÖNMEDEN TUNUS İŞİ DÜZ ÖRGÜ YAPIMI

TIĞLA DÖNMEDEN TUNUS İŞİ DÜZ ÖRGÜ YAPIMI

2127
tigla-donmeden-tunus-duz-orgu-yapimi
tigla-donmeden-tunus-duz-orgu-yapimi

Silindir gibi olmayan Düz istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Tığla Tunus Düz Örgü Modeli yapılışı.Videolu açıklanmış Tunus Şişle Düz Örgü Örmeyi öğrenmek için buraya bakabilirsiniz.

Biliyorsunuz Geçen gün sizler için Tığla Düz Örgü yapılışını paylaşmıştım. Ancak Tığla yapılan Düz Örgü Motifi hep düzünden örüldüğü için Dikiş istemeyen,Bere,Eldiven,Çorap ya da Yanları dikişsiz örülen Yelekler için kullanılan bir Teknikti.

tunus-isi-donmeden-duz-orgu-modeli
tunus-isi-donmeden-duz-orgu-modeli

Bir Çok hanım Bana ” Bu Örgü hep düz Tarafından örülüyor,Peki Böyle Yuvarlak dönüp durmadan Tığla Düz Örme Tekniği Yok mu?” Diye sorduklarında Modeli o şekilde yapabilmek için hep sıra sonunda ipi koparıp yine sıra başından Düz yerden başlanır cevabını vermiştim.

Bu Tunus Şişle Düz Örgü Motifi yapılışı Aynı Şişle Düz Örgü yapımı gibi her yerde her örgüde kullanabilirsiniz. Ya da isterseniz burada olan Tığla Tunus İşi Haraşo Örgü nasıl yapılır? ona da buradan bakabilirsiniz.

Oda Olmadı o zaman burada Dün paylaştığım Model olan İki Kalın Burgular Şiş Örneği hoşunuza gidebilir.Muhtemelen daha önce sizin de hiç görmediğiniz bir Örgü Modeli.

Tığla Dönmeden Düz Örgü Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz