TIĞLA TUNUS HARAŞO ÖRGÜ YAPIMI

tunus-haraso-orgu-yapilisi
tunus-haraso-orgu-yapilisi

Tunus İşi Haraşo Örgü Yapılışı ile artık Tığ ile Örgü örmeyi seven hanımlarda Haraşo Modeli ile istedikleri her şeyi örebilecekler.

Evvelki güz size Tunus Düz Örgü Tekniği nasıl oluyor burada Videolu Tığla Düz Örgü Örme Yöntemini öğrenmiştik. Örgü şişi örneği Genel Örgü Düz Tekniği Tığla Örülüyor.

tigla-tunus-haraso-modeli
tigla-tunus-haraso-modeli

Şimdi Düz yapılıyor o zaman Bunun Tığla Vargel Örgü yapılışı da vardır diyerek aradım ve bu net anlatılan Tığ işi Ters Örgü Tekniğini sizler de görün istedim.

Tunus Örgü Teknikleri diğer adı ile Afgan İşi Örgüler içinden Battaniyeler de çok yakışan Bebek Örgülerin de çok gördüğümüz Tek Renk Afgan Örgü de Tunus Çizgi Örgü Tekniği ile Çizgili tek renkten Örgüler için burada ki modele de bakabilirsiniz.
Tığla Tunus Haraşo Örgü Yapılışı video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TIĞLA TUNUS HARAŞO ÖRGÜ YAPIMI

    • Sevgili Beyhan hanım Yabancı videoları zaten dikkatli izlediğinde anlaşılan videolardan seçiyorum ki Konuşulan dili anlamayan Ziyaretçilerinde anlayıp yapabilsinler diye.maalesef her modelin Türkçesi olmadığı gibi benim bir çok yabancı ziyaretçilerim içinde paylaştığım modellerden biri bu

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. RENKLİ NOKTALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞ AŞAMALARI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*